Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
SUNY Cortland

SUNY Cortland

SUNY Cortland

Tanıtım

Momentum SUNY Cortland

İster araştırma projelerinde, kulüplerde ve organizasyonlarda yer alan aktif öğrenci topluluğumuz, ister Red Dragon atletik takımlarımıza tezahürat yapan kalabalıkların enerjisi ve ruhu aracılığıyla olsun SUNY Cortland kampüsünün her yerinde olan ivmeyi kaçıramazsınız. Akademik çalışmalardan toplum hizmeti faaliyetlerine kadar her konuda fakültenizle işbirliği yapmayı seveceksiniz. Kendini adamış mezunlarımız, onları mevcut öğrencilerle buluşturmak ve yeniden bir araya gelmek, atletik etkinlikler veya Kolej tarafından onurlandırılmak için kampüse geri dönmek için tasarlanmış programlara katılırlar. Momentum havada. Hissedebilirsin!

Benzersiz SUNY Cortland

Hayatın her alanında şampiyon olma ilhamı — SUNY Cortland deneyimlerin ve eğitimin değeri budur. Üniversite olarak bizi benzersiz kılan şey bu; sınıfta, sahada ve öğrencilerimizin seçtikleri çok çeşitli kariyerlerde başarımıza katkıda bulunan şey budur.

Görevimiz

SUNY Cortland , çeşitli öğrenme deneyimlerine adanmış akademik bir topluluktur. Öğrenciler, seçkin öğretim, burs ve hizmetle desteklenen güçlü bir sosyal vicdana sahip, bağlı vatandaşlar olarak büyürler.

Vizyonumuz

SUNY Cortland , öğrencilerin liderler, vatandaşlar, akademisyenler, öğretmenler ve mükemmellik şampiyonları olarak öne çıkacak bilgi, dürüstlük, beceri ve şefkatle mezun oldukları bir fırsat koleji olacaktır. Aday öğrenciler ve çalışanlar, ulusal olarak tanınan akademik programlarına, yenilikçiliğine ve deneyimsel öğrenimine ve kampüsteki zengin entelektüel, sosyal ve atletik hayata yanıt olarak Kolej'i seçeceklerdir. SUNY Cortland , bölge, ülke ve dünyadaki kuruluşlar, okullar, ajanslar ve işletmelerle başarılı ortaklıklar ile öne çıkan entelektüel, kültürel ve ekonomik büyüme için bir merkez olacaktır.

Öğrenci Yaşam Kalitesi

Çok sayıda arkadaş edinebilir ve üniversiteler arası atletizm takımlarından okul içi etkinliklere veya rekreasyona kadar kulüpler, organizasyonlar ve spor dahil olmak üzere etkinliklere katılabilirsiniz. Aktif ve tatmin edici öğrenci hayatımız, refahı destekler ve teşvik eder.

Gerçekten Öğrenme

Kariyer seçimlerini keşfederken sınıf bilgilerini uygulama fırsatları her ana dalda mevcuttur. Stajlar, kooperatifler, gönüllü seçenekleri, öğrenci-öğretim yerleştirmeleri, saha gezileri, yurtdışında eğitim araştırma işbirlikleri size profesyonel beceriler geliştiren deneyimler sunar.

Şampiyonlar

Olağanüstü akademik programlar, ödüllü atletizm ve yüksek etkili öğrenme fırsatları, sınıfta, atletik yarışmalarda, topluma hizmet etmede ve sizi bir mesleğe hazırlamada ve ödüllendirici bir yaşamda şampiyonlar yaratır.

Atletik Mükemmellik

Üniversiteler arası 25 Red Dragon atletik takımımızın başarısı, 1986'dan beri her yıl en az bir tane olmak üzere birden fazla ulusal takım şampiyonasında ve yaklaşık 100 bireysel ulusal şampiyonada boy gösteriyor. Kazanma ivmemiz devam ediyor!

Öğretmen eğitimi

Kapsamlı öğretmen gözleminden ve erken saha deneyimlerinden yararlanacağınız Doğu Sahili'nde ulusal olarak akredite edilmiş en büyük programı sunuyoruz. Öğretmen eğitimi programımız, değerlendirme testleri için yüzde 99 geçme oranı ve akla gelebilecek hemen hemen her konu alanında sertifika seçenekleriyle gurur duymaktadır.

Sürdürülebilirlik

SUNY Cortland , kompostlamadan güneş panellerine ve jeotermal enerjiye kadar enerji kullanımını azaltmaya kendini adamıştır. New York Power Authority CEO'sunun neden SUNY Cortland sürdürülebilirlik ve enerji verimliliğine olan bağlılığını "Olağanüstü bir şey değil" olarak adlandırdığını öğrenin.

Konumlar

  • Cortland

    21 Graham Ave. Cortland, NY 13045, , Cortland

sorular