Keystone logo
SUNY Old Westbury School of Business

SUNY Old Westbury School of Business

SUNY Old Westbury School of Business

Tanıtım

Dekanın Mesajı

İşletme Fakültesi müfredatı, öğretimi ve öğrenci destek hizmetleri aracılığıyla öğrencilerimize yüksek kaliteli işletme eğitimi sağlamayı taahhüt eder. Müfredatımız, gerçek iş dünyasının dinamik ve rekabetçi doğasını yansıtacak şekilde sürekli güncellenmektedir.

Tüm işletme fakültesi öğretim etkinliğine ve öğrenci erişilebilirliğine büyük önem vermektedir. Fakülte, bilgi aktarmada ve sınıfın katılımcı bir öğrenme ortamı olmasını sağlamada çeşitli yaklaşımları denemeye teşvik edilir. Fakültemiz, sınıflarımızda öğrencilerin öğrenimini zenginleştirmek için deneyimlerinden ve araştırmalarından yararlanır.

İşletme Fakültesi, bir öğrencinin üniversite eğitiminde önemli bir bileşen olarak akademik danışmanlığın öneminin farkındadır. Öğrenci destek hizmetleri, bir öğrencinin iş eğitiminin müfredatını ve öğretim yönünü tamamlamayı amaçlamaktadır. İşletme Fakültesi sitesini keşfetmeyi seçtiğiniz için teşekkür ederiz, bu sayfadaki bağlantılar size daha fazla bilgi sağlayacaktır. Katılım, İnovasyon ve Etki üzerine Gündem'e tıklayarak başlamanızı öneririm.

Raj Devasagayam, Ph.D.

İşletme Fakültesi Dekanı

E-posta: [email protected]

Konumlar

  • Old Westbury

    Old Westbury, Amerika Birleşik Devletleri

    sorular