Keystone logo
Sustainability Management School

Sustainability Management School

Sustainability Management School

Tanıtım

Neden Sustainability Management School ?

SUMAS'ın amacı, dünyada gerçek bir fark yaratacak, geleceğin sosyal sorumluluk sahibi küresel karar vericilerini yetiştirmektir. Amacı, sağlam iş bilgisinin yenilikçi bir karışımını ve sürdürülebilir kalkınmanın derin bir anlayışını sunmaktır.

Neden Sürdürülebilirlik?

Sürdürülebilir bir gelecek artık bir seçenek ya da tercih değil, zorunluluk haline geldi. Gelecek nesil yöneticilerin iş uygulamalarını çevre, ekonomik kalkınma ve genel olarak toplum üzerinde sürdürülebilir bir etkiye izin verecek şekilde yeniden düşünmeleri gerekecek. Ayrıca Uluslararası Çalışma Örgütü'nün (ILO) yayınladığı rapora göre Paris iklim anlaşması 2030 yılına kadar 24 milyon kişiye iş imkanı yaratabilir.

Neden İsviçre

İsviçre'de eğitim almak; dürüstlük, çevreye saygı ve çeşitliliğe hoşgörü gibi İsviçre değerlerini öğrenmek için eşsiz bir fırsat sağlar. SUMAS tamamen sürdürülebilirliğe dayalı bir işletme okulu olup türünün ilk örneğidir.

Neden Milano, İtalya?

Milano, dünyanın canlı moda merkezi ve aynı zamanda yeşile dönüşme konusunda harika işler yapan bir şehir. Bu deneyim, Sürdürülebilirlik Yönetimine girmeyi amaçlayan her öğrenci için harika bir kombinasyon sağlar.

Neden çevrimiçi?

SUMAS Çevrimiçi Kampüsü, lisansüstü programınızda başarıya ulaşmanıza yardımcı olmak için zaman, konum ve kolaylık açısından çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılar. Son teknolojiye sahip e-öğrenme platformumuz haftalık kurs içeriğine istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden erişmenizi sağlar. Profesörleriniz ve diğer yüksek lisans ve MBA öğrencilerinizle sohbet yoluyla çevrimiçi ağ kurun ve farklı konular hakkında konuşmak için buluşmalar planlayın.

Kampüs Özellikleri

Uluslararası Doğayı Koruma Birliği'nin (IUCN) Gland, İsviçre'deki merkezi, SUMAS'ta bu eşsiz eğitim deneyimi için mükemmel ortamı sağlar.

Haziran 2010'da açılışı yapılan bu yenilikçi bina, MINERGIE ECO-P sertifikasına sahiptir ve en üst düzeyde ABD LEED sertifikasını hedeflemektedir.

  Konumlar

  • Gland

   Sustainability Management School - 28 Rue Mauverney , CH-1196, Gland

   • Switzerland Online

    Switzerland Online, İsviçre

    • Milan

     Via Tortona, 56, 20144, Milan

     sorular