Keystone logo
Swarthmore College

Swarthmore College

Swarthmore College

Tanıtım

Swarthmore College , 1864'te Dini Dostlar Topluluğu (aka Quakers) tarafından kurulduğundan beri, öğrencilere Swarthmore College yararı için lider olmaları için bilgi, içgörü, beceri ve deneyim kazandırmıştır.

Büyüklüğündeki liberal sanat kolejleri arasında eşsiz bir müfredatla Swarthmore, beşeri bilimler ve sahne sanatlarından sosyal ve doğa bilimlerine ve mühendisliğe kadar 600'den fazla kurs ve lisans araştırma fırsatı sunmaktadır.

Swarthmore'un pastoral, 425 dönümlük arboretum kampüsünde inişli çıkışlı çimler, bir dere, ormanlık tepeler ve yürüyüş parkurları bulunur. Philadelphia'ya sadece 17,7 km uzaklıktadır.

Swarthmore öğrencileri, öğretim üyeleri ve personeli tarafından temsil edilen perspektiflerin çeşitliliği - farklı bakış açıları, kimlikler ve geçmişler de dahil olmak üzere - topluluğun güçlü açık diyalog anlayışına ve fikir ve konularla ilgilenmesine katkıda bulunur.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

 • Swarthmore

  College Avenue,500, 19081, Swarthmore

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular