Keystone logo
Swinburne University of Technology

Swinburne University of Technology

Swinburne University of Technology

Tanıtım

Sadece yüz yılı aşkın bir ise, Swinburne University of Technology yükseköğretime Avustralyalı bir lider haline teknik eğitim yerel sağlayıcıdan büyüdü. Biz lisansüstü sertifikalarından doktora için, lisansüstü niteliklerin tam yelpazesi sunuyoruz. Bizim 27.000 tam zamanlı öğrenciler arasında yaklaşık 6.000 uluslararası öğrenciler canlı bir topluluktur. Neden Swinburne? Swinburne bir meydan olduğunu. Öğrencilerimizi ve "her şeyi sorgulamaya" Bizim personel sormak ve bu soruşturma bu ruh - yaratıcılığı teşvik ve düşünce özgürlüğünü teşvik - Eğitimin pratik tarafında güçlü bir odaklanma ile birlikte. Inisiyatif alkışlıyor hayal teşvik ve kalabalığı takip reddederek, biz gerçekten eşsiz bir öğrenme deneyimi yaratmak ediyoruz. Nerede en iyi öğretmenleri öğretiyorsunuz? Birçok Swinburne öğretmek. Başarımızın büyük İmkanlar ve mükemmel programlardan daha fazla dayanır. Biz öğretmenler, büyük öğrenciler haline iyi öğrencileri açabilirsiniz akademisyenlerin kalitesi ile tanınmaktadır. Swinburne ise:

En iyi Öğretim Kalite Melbourne üniversite ve Lisansüstü Memnuniyeti ilk üç biri (İyi Üniversiteler Rehberi 2007, 2008, 2009, 2010). Sürekli son dört yılda Federal Hükümet'in Öğrenme ve Öğretme Performans Fonu tarafından 'öğretim mükemmellik' ödülleri verildi Avustralya'da sadece dokuz üniversiteden biri. Times Higher Education tarafından dünyanın en iyi 500 üniversitesi sırada.

Olduğun gibi araştırma taahhüt olarak kimdir? "Ne olabilir" "ne" değil, sadece keşfetmek için - Biz büyük zihinleri sınırları zorlayan adanmış bir ortam gelişmeye daha mümkün olduğuna inanıyoruz. Swinburne ise:

Öğretim ve araştırma için state-of-the-art tesisleri ve kaynak sağlamak için dört yılda 250.000.000 $ işlemek. Melbourne sadece üç üniversiteden biri Araştırma Intensivity (İyi Üniversiteler Rehberi 2008) için dört yıldızla ödüllendirildi. Araştırma, dünya ortalamasının üzerinde çağırılır sadece 10 Avustralyalı üniversitelerinden biri - bu "Top Ten" Sekiz Grubu, artı Swinburne içerir. (2006 Thomson ISI)

Mükemmel bir yer incelemek için? Bizim beş Avustralyalı kampüsleri, çoğu uluslararası öğrenciler Alıç, Lilydale veya Prahran okuyacak. Swinburne ana kampüsü, alıç, kafeler, alışveriş butikler, restoranlar, süpermarketler ve toplu taşıma yürüme mesafesinde, şehir merkezine sadece 8 kilometre (5 mil). Tasarım prestijli Fakültesi ve Sirk Sanatları Ulusal Enstitüsü, Prahran kampüs Home Melbourne en hareketli banliyölerinden birinde içinde yer alan, yaratıcı, canlı bir öğrenme ortamıdır. Bizim Lilydale kampüs sakin ve samimi, destekleyici bir atmosfer rahat ve zenginleştirici hem de bir öğrenme deneyimi yaşamasını sağlayacaktır. Biz de Croydon ve Wantirna ve Sarawak, Malezya uluslararası bir kampüsünde dış banliyö kampüsü var. Çalışmanın daha Melbourne var daha mı? Harika bir eğitimin daha Melbourne daha iyi olacak. Melbourne dünyanın en yaşanılası şehirlerinden biridir. Bu Avustralya'nın kültürel, mutfak ve spor başkenti olarak kabul edilir. 3.8 milyon kişiye ev sahipliği yapan Victoria başkenti ılıman bir iklime, ekonomik yaşam maliyetleri ve geniş bir toplu taşıma ağı sahiptir. Parklar ve kamusal alanlar - - yanı sıra gece zaman sosyal seçenekler zengin bir seçim yeşil alanlarda çok sayıda bulunmaktadır.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Melbourne

    Swinburne University of Technology PO Box 218

    sorular