Keystone logo
Swiss School of Management Dubai

Swiss School of Management Dubai

Swiss School of Management Dubai

Tanıtım

Çalışan profesyoneller için Kalite Sertifikalı ve Tam Akredite MBA ve BBA programları

İsviçre Yönetim Okulu

Swiss School of Management (SSM), çalışan profesyonellerin iş-yaşam dengesine kusursuz bir şekilde uyan ve onlara yakışan ve büyümelerine ve öğrenmelerine yardımcı olan, en ekonomik MBA / BBA kurslarını sunan İlk 5 Global Yönetim Okullarından biridir. hareketli programlar.

SSM, yalnızca gerçekten pratik bir yönetim eğitimi sağlamakla kalmayan, aynı zamanda en son teknolojiyi en ileri teknolojiyle birleştiren yenilikçi, kalite sertifikalı programlar sunar

İş, eğitim ve Liderlik fikirlerini düşünme. Öğrencilerimiz için daha heyecan verici öğrenme fırsatları için çabalarken, SSM'de eğitim almaya karar vererek, geleceğinize olağanüstü bir yatırım yapacaksınız.

İsviçre Yönetim Okulu, BAE ve Körfez bölgesinde öncü bir İsviçre girişimini temsil ediyor. SSM Dubai, esnek çalışma seçenekleri ve ödeme planları ile hem Lisansüstü hem de Lisansüstü programları düzenlemektedir. BAE ve GCC ülkelerindeki çalışan profesyonellerin sürekli eğitim ihtiyaçlarını karşılayan çeşitli bir öğrenci topluluğunu memnuniyetle karşılıyoruz.

Neden SSM'ye Katılmalısınız?

Esnek öğrenim modüllerimiz, öğrencilerin ve çalışan profesyonellerin esnek programlarımıza uyum sağlamalarına olanak tanıyan çevrimiçi ve yerinde öğrenmenin bir kombinasyonudur, böylece hem iş hem de eğitimi aynı anda dengeleyerek mevcut işlerine odaklanmalarına ve mükemmelleşmelerine olanak tanır, Önde gelen öğretim üyeleri, endüstri uzmanları ile birlikte ve kapsamlı öğrenim materyalleri

SSM, dünyanın her yerinden gelen ve Roma, Dubai, Torino, Kahire, Yangon, Belgrad ve Penang dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki ülkelerdeki akredite öğrenim Merkezlerimiz tarafından cezbedilen çeşitli bir öğrenci topluluğuna sahiptir.) Ve daha fazla öğrenme merkezi katılmak üzere. Önümüzdeki birkaç ay ve yıl içinde SSM ağı.

SSM, MBA öğrencilerinin Liderlik derslerini İtalya'nın Roma kentinde almaları için şaşırtıcı bir fırsat sunuyor. Bu çalışma turu, İtalya'nın iş dünyasını ve kültürünü deneyimlemek için eşsiz ve değerli bir şans sağlayacaktır. Zorlu ve teşvik edici bir girişime ihtiyaç duyan hevesli ve kararlı profesyoneller için özel olarak uygulanmaktadır.

Programın Yararları:

 • Küresel Akredite İş Programları
 • Kariyere Özel Uzmanlıklar
 • Uluslararası Onaylanmış Nitelikler
 • İtalya'ya Ücretsiz Uluslararası Eğitim Turu
 • Esnek Çalışma Hayatı Eğitim Programları
 • Aylık Ücret Ödeme Seçenekleri

Akreditasyonlar:

Dubai'de SSM tarafından sunulan tüm programlar, IACBE aracılığıyla CHEA-Yüksek Öğrenim Akreditasyonu Konseyi tarafından akredite edilmiş ve yüksek ve sürekli eğitim Kurumları için İsviçre Kalite Sertifikasyon etiketi (İsviçre Federal Hükümeti tarafından akredite edilmiştir) EduQua tarafından onaylanmıştır. Lisansüstü ve lisansüstü programların birçoğu, uluslararası profesyonel kuruluşlar tarafından resmen tanınmıştır.

Swiss School of Management Dubai","author_url":"","source":""}" />

143712_1.png

İşbirlikleri:

Swiss School of Management Dubai","author_url":"","source":""}" alt="143716_22.jpg" />

143716_22.jpg

Dersler:

 • İşletme Lisansı (BBA) - Genel
 • İşletme Yüksek Lisans (MBA)

Swiss School of Management Dubai","author_url":"","source":""}" />

143714_3.jpg

Swiss School of Management'da, öğrencilerimiz dünyanın her yerinden geldiği için gerçekten uluslararası bir öğrenci topluluğu arasında öğreneceksiniz. Öğrenme deneyiminize katkıda bulunduğu için bu çeşitlilikten gurur duyuyoruz. İşverenler özellikle farklı bir işyerine uyum sağlayan bir öğrenciye değer verir. MBA programımızla öğrenciler, çeşitli sektörlerde herhangi bir yönetim rolüne uygulanabilecek liderlik, iş, girişimcilik ve yönetim felsefelerini inceleyeceklerdir. İşletme okulumuz ayrıca öğrencilere gruplara ve sınıf tartışmalarına yönelik uygulamalı uygulanabilir deneyim sunar.

Program, uluslararası konferanslar, kurumsal ziyaretler, misafir konuşmacılar, öz değerlendirme alıştırmaları ve özgeçmiş / staj danışmanlığı içermektedir. Amacımız, öğrencilerin geldikleri andan itibaren ağlarını büyütmeye başlamaktır.

Uzmanlaşma:

 • İnsan Kaynakları Yönetiminde MBA

Bu ders, Proje Yönetiminin öğrenme çıktılarına dayanmaktadır. Bu gelişmiş performans, daha geleneksel projeler için değişiklik yapılarak kullanılabilir. Bu metnin insanın güçlü yönlerini tartışmasıyla öğrenciler, bireylerin benzersiz yeteneklerini anlamak için pozitif psikolojiyi nasıl kullanacaklarını öğrenirler. Bu ders, en önemli yöntemleri ve araçları ve risk yönetiminin projelerde pratik ve kullanımı kolay bir şekilde nasıl başarılı bir şekilde uygulanacağını keşfetmek için tasarlanmıştır.

 • Finans MBA

Bu kurs, yatırım portföylerini anlama ve yönetmeye bir giriş sunar. Kurs ayrıca öğrenciye, Wall Street'te şu anda kullanılan birincil değerleme metodolojileri olan kamu yatırımı ve Özel Sermaye arasındaki farka da ışık tutacaktır: karşılaştırılabilir şirket analizi, emsal işlem analizi, indirgenmiş nakit akışı analizi ve kaldıraç satın alma analizi.

 • Sağlık Güvenliği ve Çevre Alanında MBA

Bu kurs, Sağlık, güvenlik ve Çevre Bölümlerinde ve Programlarında operasyonel ve uygunluk etkinliğini artırmak için kullanılan yönetim sistemleri ve kalite güvence yöntemlerine bir giriş sağlar. Maliyet, bütçe ve yatırım getirisi hususlarını anlayarak kurumsal Sağlık, Güvenlik ve Çevre projelerinin bir iş formatında yönetime çevrilmesi.

 • Pazarlamada MBA

Bu ders pazarlama araştırmasının genel pazarlama çabası, araştırma süreci ve kullanılan en yaygın yaklaşımlar / tekniklerdeki rolünü verir ve araştırır. Öğrenciler, pazarlamacıların bilgi ihtiyaçlarını keşfeder, araştırma sürecini geliştirir ve örnekleme tekniklerini ve birincil verilerin veri toplama yöntemlerini tartışır; Yeni medyanın çeşitli biçimlerini tartışın ve değerlendirin ve bunların kullanımlarını, faydalarını ve sakıncalarını belirleyin, fikriniz veya ürününüz ve kimliğiniz hakkında net ve “mükemmel” bilginin önemini anlayın. Yeni medya pazarlaması, dijital medya teknolojisinin insanların ve kuruluşların iletişim şeklini nasıl değiştirdiğini tartışır ve analiz eder. Uluslararası lüks dünyasına ilişkin üstün bir bilgi birikimi geliştirmek için tüketici tutumları, ürün bilgisi, marka imajı ve diğer birçok ilgili konu ile yüzleşilecektir.

 • Girişimcilik Mba

Bu ders, günümüzün küreselleşmiş dünyasında başarılı liderlerin sahip olduğu küresel bir zihniyet geliştirmeye yardımcı olur. Kültürel konulara odaklanmak ve uluslararası örnekler kullanmak. Uluslararası yönetim davranışı, yöneticilerin küresel bir iş ortamında başarılı bir şekilde liderlik etmeleri için beceri ve bilgi geliştirmelerine yardımcı olur.

Öğrencilere ayrıca hizmetler (kamu ve özel), sürdürülebilirlik ve kalkınma için inovasyon, sosyal girişimcilik; ve girişimciliğin mali yönleri. Bu, iş planının ve temel bölümlerinin - finansal, operasyonel ve pazarların taslağının hazırlanmasını içerir.

Öğrenci hayatı

İsviçre İşletme Okulu'nda okumak zordur; yine de ödüller muazzam ve dikkat çekicidir. Yeni bilgi ve yeni fikirler edinmenin yanı sıra öğrenci ağımız küreseldir.

Sınıf arkadaşlarınızın çoğu, büyüyen SSM mezunlarının bir parçası olacak. SSM, SSM'deki deneyiminizi ilham verici ve keyifli bulacağınızdan emindir.

143715_4.jpg

Siz de dahil olduğunuzda, çalışmalarınızda ve gelecekteki kariyerlerinizde tüm desteğimizle başarılar dileriz. Dubai kampüsündeki Swiss School of Management'a şahsen hoş geldiniz.

SSM'deki amacımız, başkalarına ilham verebilecek, olağanüstü beceriler sergileyebilecek ve çok kültürlü ortamlarda çalışabilecek liderler yetiştirmektir. Swiss School of Management'da, öğrencilerimiz dünyanın her yerinden geldikçe, gerçekten uluslararası bir öğrenci topluluğu arasında öğreneceksiniz. Öğrenme deneyiminize katkıda bulunduğu için bu çeşitlilikten gurur duyuyoruz. İşverenler özellikle farklı bir işyerine uyum sağlayan bir öğrenciye değer verir. İkinci hedefimiz sizi geleceğe hazırlamaktır. Günümüzün rekabetçi dünyasında, ne kadar yetenekli ya da yetenekli olursa olsun hiç kimse kendi başına başarıya ulaşamaz.

İsviçre İşletme Okulu Hakkında

Swiss School of Management (SSM) Dubai, İsviçre'deki Swiss School Management'ın akredite bir merkezidir, Dubai'deki SSM, Fujairah'daki kayıtlı ofisi Creative Media Free Zone ve ABT 5 Binası'ndaki pazarlama ofisi ile Learners Education FZ LLC tarafından temsil edilmektedir. Al Tawun, Sharjah, Dubai sınırına yakın.

İlk olarak 1981 yılında, Newport Graduate School adıyla İsviçre, St. Gallen Kantonu kanunları altında kurulmuştur. İsviçre'de Amerikan yüksek öğrenimi sunan ilk enstitülerden biri olarak iyi biliniyordu.

Bugün, İsviçre İşletme Okulu'nun Roma'da (İtalya) bulunan bir kampüsü var ve akredite öğrenim merkezleri Dubai, Torino, Kahire, Yangon, Belgrad ve Penang'da bulunuyor. Yıllar geçtikçe, okul, öğrenci bünyesine beş kıtada çift diploma veya tamamlama derecesi fırsatları sunan çok sayıda üniversiteyle bağlantı kurmayı başardı. Günümüzde Okul uluslararası bir organizasyondur, küresel erişimi sürekli genişlemektedir ve her yıl yeni öğrenim merkezleri uluslararası ağa eklenmektedir.

Sloganımız: " Liderler Yaratıyoruz ". Gittikçe küreselleşen bir dünyada insanların ciddi liderliğe ve girişimcilik becerilerine ihtiyaç duyduğuna kararlılıkla inanıyoruz. Ancak bu beceriler ve uzmanlıkla birbirimizi yaklaşan Yapay Zeka devriminden ayırabiliriz. Yalnızca ciddi ve tutarlı liderlik ve girişimcilik becerileri sayesinde, gelecek nesiller için istihdam ve küresel zenginlik sağlayabileceğimize inanıyoruz.Konumlar

 • Dubai

  #902, Al Baker Tower ( ABT)-5, Behind Sharjah Expo Center, Al Tawun, Sharjah, , Dubai

sorular