Keystone logo
Syracuse University - iSchool

Syracuse University - iSchool

Syracuse University - iSchool

Tanıtım

iSchoolers olarak görevimiz - veri, teknoloji ve bilginin iş dünyasında ve toplumda oynadığı rolü incelemek - daha adil ve eşit bir dünya yaratmayı hedeflediğimiz için hiç bu kadar kritik olmamıştı.

Dijital bilgi çağında çalışıyor, öğreniyor ve yaşıyoruz.

Ekonomimizi, politikamızı ve eğitim sistemlerimizi yönlendirir. Gelecek, bu ortamdan anlayan ve yenilik yapanlar tarafından şekillenecektir. Yetersiz hizmet alanlarını savunan, son kullanıcı için tasarlayan ve çözülemez olanı çözen. Çeşitlilik gösterirler, yaratıcıdırlar ve değişiklik yapmaya yönlendirilirler. Onlar iSchoolers.

Kiminle tanışacaksın.

Biz sıkı sıkıya bağlı bir topluluğuz; bu, diğer öğrenciler, öğretim üyeleri ve personel ile arkadaş ve meslektaş olacağınız anlamına gelir.

Burada ömür boyu sürecek bağlantılar geliştireceksiniz. Ve daha geniş Syracuse University Orange ailesinin bir parçası olacaksınız.

Ne keşfedeceksiniz.

Siber güvenlikten sürdürülebilirliğe, yanlış bilgiden bulut bilişime kadar, öğretim üyelerimiz ve öğrencilerimiz endüstriler arasında öncü araştırmaları sürdürüyorlar.

 • 12 Araştırma merkezleri ve laboratuvarlar
 • 2021 yılında 47 Fakülte ve öğrenci yayını
 • 2021'de 1.4 milyon dolarlık hibe fonu verildi

Nereye gideceksin.

iSchool dereceniz dünya çapında kapılar açacaktır. Fortune 500 şirketlerinden yeni kurulan şirketlere kadar, mezunlarımız muazzam büyüme fırsatları sunan heyecan verici kariyerler peşinde koşuyor.

 • 73.000 Geçen yılın lisans sınıfının ortalama başlangıç maaşı
 • Mezuniyetten sonraki 6 ay içinde %95 İstihdam oranı
 • #1 Alanımızdaki kariyerler en çok rağbet gören ve en kazançlı olarak sıralanır

Vizyon ve Değerler

1896'da kurulan ve 1974'te Orijinal Bilgi Okulu olarak yeniden adlandırılan Bilgi Çalışmaları Okulu (iSchool), yenilik ve değişime öncülük etme konusunda uzun bir geleneğe sahiptir. İdeallerimiz ve değerlerimiz başarımızın temelidir.

ISchool, bilgi alanında gelişmekte olan, yaratıcı, düşünceli ve teknik olarak yetenekli liderleri geliştirmede dünya çapında tanınmış bir liderdir.

Görevimiz.

iSchool'un misyonu, insanları, bilgileri ve teknolojiyi birbirine bağlayarak insan yeteneklerini genişletmektir. iSchool'un öğretim üyeleri ve personeli, öğrencileri bilgi alanında lider olmaya hazırlamaya, bilgiyi ilerletmeye ve bilgiyi bireylerin ve kuruluşların karşılaştığı sorunları çözmek için kullanmaya kararlıdır. iSchool fakültesi, personeli ve öğrencileri birlikte, bursumuz, titiz eğitim fırsatları ve bilimi ilerleten, profesyonel uygulamayı geliştiren ve hem içinde yaşadığımız topluluklara hem de daha fazlasına katkıda bulunan hizmet taahhüdümüz aracılığıyla araştırma ve bilgi mesleğini etkiler. genel olarak topluma.

iSchool of One.

Biz birleşik bir okuluz. Fakülte, personel ve öğrenciler, çalıştıkları veya bağlı oldukları belirli bir alanı temsil eden bireyler veya gruplar olarak değil, birlikte çalışırlar. Birçok profesyonel ifadede kendini gösteren tek bir bilgi alanının paradoksundan yararlanmak için kendimize meydan okuyoruz.

Degerlerimiz.

iSchool'daki kültür, müfredat ve karar verme ortak değerlerimiz tarafından yönlendirilir.

mükemmellik

 • Öğrenmeye ve entelektüel çeşitliliğe kendini adamış öğrenci merkezli bir kurumuz. Bir akademisyenler ve uygulayıcılar topluluğu olarak, bilginin geliştirilmesi, entegrasyonu ve uygulanması yoluyla araştırma ve öğretimde mükemmelliğin peşindeyiz.

Keşif ve İnovasyon

 • Bilgi alanlarını ilerletmek için keşif ve yeniliğe değer veriyoruz. Yeni fırsatlar belirliyoruz, ortaya çıkan sorunlara yaratıcı bir şekilde yanıt veriyoruz ve alanlarımıza ortaklıklar ve öğrenme toplulukları aracılığıyla liderlik ediyoruz.

Bütünlük

 • Bilgi uzmanları olarak entelektüel dürüstlüğü ve sorumluluğu destekleriz. Adil ve hakkaniyeti göz önünde bulundurarak, eylemlerimizin sonuçlarını dikkatle değerlendiririz. Bilgi ve teknolojinin etik kullanımı için en yüksek standartlara katkıda bulunur ve bunları teşvik ederiz.

Çeşitlilik ve Dahililme

 • Topluluğumuzda çeşitlilik için çalışıyoruz ve farklılıkları kutluyoruz. Disiplinlerarası analiz ve çözümler yoluyla sosyal ve teknik zorlukları ele almak için çok sayıda sesi kucaklıyoruz.

Küresel Vatandaşlık ve Katılım

 • iSchool topluluğumuzun ortak iyiliği ilerletmek için çalışan küresel vatandaşlar olarak aktif olarak katılmasını sağlıyoruz. Toplumu bilgilendirmek ve geliştirmek ve pedagoji, araştırma ve savunuculuk yoluyla politikayı etkileme sorumluluğumuz var.

Kampüs Özellikleri

Kampüs hayatı

iSchool'un bir aile gibi olduğunu söylemek isteriz. Birbirimize sıkı sıkıya bağlı ve derin bir tutkuyla, sınıfın çok ötesine uzanan ilgi alanları ile bağlantı kuruyor ve keşfediyoruz. Buradaki hayat akademik ve ders dışı faaliyetlerle meşgul. Yapacak o kadar çok şey bulacaksınız ki, mezuniyet töreninizde oturup zamanın nasıl geçtiğini merak edeceksiniz.

Canlı, yaratıcı ve birbirine sıkı sıkıya bağlı bir topluluk.

Evet, çalışacaksın. Ancak sınıf dışında diğer öğrencilerle de bağlantı kuracaksınız. Araştırma konusunda öğretim üyeleriyle işbirliği yapın. Çalışma grupları için bir araya gelin. Son teknolojiye sahip laboratuvarlarımızdan birinde yeni bir proje üzerinde çalışın. Kafede kahvedeki en son trendleri tartışın.

Zengin yaşam deneyimleri.

Kampüsteki zamanınız sadece akademisyenlerle dolu olmayacak. Başka pek çok uğraş var. Sanat galerilerimizi ziyaret edin, yemek salonlarımızda yemek yiyin, Dome'da maç izleyin ve kütüphanelerimizi keşfedin. Bir veya iki kulübe katılın. Spor yapmak. Bir tiyatro oyununa ya da konsere gidin. Kampüs genelindeki 300'den fazla kulüp ve organizasyonla tutkularınızı paylaşan başkalarını da bulacaksınız.

New York'un kalbinde.

Syracuse kampüsümüzden daha fazlasıdır. Bölge şehir hayatı ile banliyö havasının mükemmel bir karışımını sunuyor. Kültür mü arıyorsunuz? Dünya standartlarında tiyatro, müzik ve sanat fırsatlarına erişimimiz var. Spor Dalları? Orange'a git. Daha fazlasını söylememize gerek var mı? Ve konum. Kampüse 30 dakika içinde kayak yapabilir, yelken açabilir, bisiklete binebilir, koşabilir, kürek çekebilir, yürüyüş yapabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Sabah balkabağı toplamaya gidin, ardından akşam kasabada bir gecenin tadını çıkarın.

Kampüste Öne Çıkanlar

Geleneksel ve çağdaş mimarinin karışımı, geniş yeşillikler ve tarihi heykellerle Syracuse kampüsü yaşanacak bir yerden çok daha fazlasıdır. Tekrar tekrar anlatacağınız hikayelerin arka planıdır. Burası ömür boyu sürecek arkadaşlar edineceğiniz ve hayatınızı değiştirecek kararlar alacağınız yerdir.

Syracuse Üniversitesi'nde dört mevsim, yıl boyu süren festivaller, sergiler ve enstalasyonlar ile öğrenci topluluğunu durdurulamaz bir turuncu dalgada birleştiren atletik etkinlikler için sürekli değişen bir sahne sağlar. Kampüsümüz ilgi alanlarınıza kendinizi kaptıracak kadar büyük, ancak kısa sürede kendinizi evinizde hissedeceğiniz kadar da küçüktür.

  Programa kabul koşulları

  Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

  Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

  Konumlar

  • Syracuse

   Hinds Hall,343, 13210, Syracuse

  sorular