Keystone logo
Syracuse University - iSchool Bilgi Sistemlerinde Bilim Ustası
Syracuse University - iSchool

Bilgi Sistemlerinde Bilim Ustası

Syracuse, Amerika Birleşik Devletleri

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 57.881 *

Uzaktan Eğitim, Kampüste

* 2021-22 özellikle kampüs içi program toplamına giren öğrenciler için: Uluslararası başvuru sahiplerinin bu tutarı mali tablolarında göstermeleri gerekir.

Tanıtım

Kendinizi teknoloji odaklı bir iş lideri olarak ayırın.

Bugünün kuruluşları, benzeri görülmemiş teknoloji zorluklarıyla karşı karşıya.Kritik verileri toplamaktan, depolamaktan ve korumaktan, bordrodan iş zekası süreçlerine, müşteriye yönelik web ortamlarına kadar her şeyi çalıştıran karmaşık sistemler geliştirmeye kadar, teknoloji neredeyse her kuruluşun operasyonlarının merkezinde yer alır.

Bu nedenle günümüzün bilgi sistemleri uzmanları bu kadar yüksek talep görmektedir.Programımız sizi bilgi teknolojisi alanında kazançlı, talep gören kariyerlere hazırlarken aynı zamanda programınızı ilgi alanlarınıza göre özelleştirme esnekliği sağlar.

Bulut bilişim ve siber güvenlik gibi alanlarda daha derin teknik uzmanlık kazanın.Blok zinciri ve makine öğrenimi gibi öncü konuları keşfedin.Veya teknoloji stratejisi ve yönetimine odaklanın.

Hangi yönü seçerseniz seçin, iş süreçlerini iyileştirmeye yardımcı olacak, kuruluşunuzda liderlik rolleri üstlenecek ve bu alandaki gelişmelerin ön saflarında yer alacak becerileri kazanacaksınız.

Kendi çıkarlarınızın peşinden gidin.

Kendi tutkularınızı keşfedin ve Veri Bilimi ve Bilgi Güvenliği Yönetiminde İleri Düzey Çalışma Sertifikalarının yanı sıra Sağlık Bilgi Sistemleri veya Kurumsal Sistemlerdeki sertifikalar aracılığıyla özel ve pazarlanabilir bir beceri seti ile mezun olun.

Bilgi sistemlerini keşfedin.

Pratik, iş başında deneyim edinmenin yanı sıra, bir araştırma laboratuvarına katılma veya akademik çalışmalarında fakülte ile işbirliği yapma fırsatlarına sahip olacaksınız.Bilgi sistemlerine odaklanmanız, becerilerinizin hemen hemen her iSchool araştırma ekibinde talep görmesi anlamına gelecektir.

Aynı fakülte ve kurs, çevrimiçi olarak mevcuttur.

Teknolojide liderler olarak, on yıllardır çevrimiçi eğitim veriyoruz.Çevrimiçi programımız, canlı haftalık dersleri, multimedya kursları ve işbirlikçi grup öğrenme alıştırmalarını, dünya çapındaki profesörler ve mezunlarla ömür boyu profesyonel ilişkiler geliştirmenize yardımcı olacak bir platformla birleştirir.

Aynı fakülteden öğrenecek ve kampüs içi programla aynı dersleri alacak ve mezun olduğunuzda Orange ağına aynı erişimin keyfini çıkaracaksınız.

Müfredat

Program Sonucu

İdeal Öğrenciler

Kariyer fırsatları

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Okul Hakkında

sorular