Keystone logo
Syracuse University - S.I. Newhouse School of Public Communications

Syracuse University - S.I. Newhouse School of Public Communications

Syracuse University - S.I. Newhouse School of Public Communications

Tanıtım

Syracuse Üniversitesi'ndeki Newhouse Okulu, yetenekli öğrencilerin en iyi endüstri profesyonellerinden eğitim görmeye ve onlardan bir şeyler öğrenmeye geldiği, ülkenin önde gelen iletişim okullarından biridir. İnanılmaz, ileri görüşlü bir fakülte ve son teknoloji tesislerin mümkün kıldığı en yüksek eğitim kalitesiyle gurur duyuyoruz. Halkla iletişim alanında, çoğu bir takvim yılında tamamlanabilen 11 profesyonel yüksek lisans programı sunuyoruz.

Tarihçe

 • 1934: Syracuse Üniversitesi'nde Gazetecilik Okulu kuruldu
 • 1964: İlk bina, Newhouse 1 açılır
 • 1971: Gazetecilik Okulu, Televizyon ve Radyo Bölümü ile birleşti; yeniden SI Newhouse School of Public Communications
 • 1974: İkinci bina, Newhouse 2 açılır
 • 2007: Üçüncü bina, Newhouse 3 açılır
 • 2014: Dick Clark Studios ve Alan Gerry Center for Media Innovation'ın yer aldığı Stüdyo ve Yenilik Merkezi açıldı

Dean
Mark Lodato

Fakülte
80'den fazla tam zamanlı eğitim fakültesi ve 50 yardımcı fakülte

Personel
Yaklaşık 76 personel

mezunlar
28.000'den fazla yaşayan mezun

kayıt
Yaklaşık 2000 lisans öğrencisi, 200 konut yüksek lisans öğrencisi, 200 çevrimiçi yüksek lisans öğrencisi ve 15 doktora öğrencisi

Akreditasyon

SI Newhouse Kamu İletişimi Okulu, Gazetecilik ve Kitle İletişiminde Eğitim Akreditasyon Konseyi (ACEJMC) tarafından akredite edilmiş 100'den fazla kitle iletişim okulundan biridir. Öz değerlendirme ve dış incelemeye gönüllü katılımımız, Newhouse öğrencilerinin iletişim endüstrilerindeki gelecekteki kariyerleri için sürekli olarak mükemmel bir hazırlık almalarını sağlamaya yardımcı olur. Akreditasyonumuz, küçük sınıf boyutlarına, uygulamalı öğrenme deneyimlerine, iletişim yasasına giriş, kapsamlı danışmanlık ve kariyer gelişimine ve güçlü bir liberal sanatlar vakfına dönüşen dokuz standarda olan bağlılığımızı yansıtır. Akreditasyon ve neden önemli olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için Gazetecilik ve Kitle İletişiminde Eğitim Akreditasyon Konseyi web sitesini ziyaret edin.

Kampüs Özellikleri

Newhouse School, son teknoloji sınıflar, profesyonel stüdyolar, bir dijital haber merkezi, 300 kişilik bir oditoryum, bir araştırma merkezi, bir doktora öğrenci süiti içeren 250.000 metrekarelik, üç bina kompleksinde yer almaktadır. ve ofisler, bir yönetici eğitim kanadı, bir kafe ve öğrenciler, öğretim üyeleri ve personel arasında resmi ve gayri resmi toplantılar ve işbirliği için birçok alan.

  kabul

  Bütünsel kabul incelemesi yapıyoruz ve GRE'ler tüm yüksek lisans programları için isteğe bağlı. İletişimde önceden deneyim gerekli değildir. Çevrimiçi uygulamamız, gerekli olan şeylerde size yol gösterir ve programa bağlı olarak küçük farklılıklar vardır. Aşağıdaki link tüm detayları içermektedir.

  Vize Gereksinimleri

  Amerika Birleşik Devletleri hükümeti, uluslararası öğrencilerin lisansüstü eğitimin en az ilk yılı için yeterli fon sağlamasını şart koşuyor. Bunu yaptıktan sonra Syracuse Üniversitesi, öğrenci vizenizin onaylanması için ihtiyaç duyacağınız vize uygunluk belgesini düzenleyebilir.

  Burslar ve fon sağlama

  Yeni gelen Newhouse öğrencilerine devam masraflarını karşılamaya yardımcı olmak için çeşitli burslar, burslar ve öğretim görevlisi pozisyonları verilir. Newhouse'un sunabileceği sınırlı finansman olduğundan, bu ödüllerin çoğu kısmidir ve yalnızca akademik yıl için geçerlidir (yaz dönemleri hariç). Aynı zamanda rekabetçi bir süreçtir ve tüm ödüller liyakat esaslıdır.

  Mezun İstatistikleri

  Programa kabul koşulları

  Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

  Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

  Konumlar

  • Syracuse

   215 University Place, 13244-2100, Syracuse

  sorular