Keystone logo
Tallinn University

Tallinn University

Tallinn University

Tanıtım

Tallinn University Estonya'da eğitim, araştırma ve disiplinler arası benzersiz işbirliği yoluyla akıllı bir yaşam tarzını teşvik etmede lider rolü olan modern ve dinamik bir araştırma üniversitesidir. Akıllı bir yaşam tarzını, genel olarak toplumu ve vatandaşlarının refahını iyileştirmek için araştırmaya dayalı kararlar almak olarak görüyoruz.

Tallinn University 14 Avrupa Birliği bölgesel program projesinde ortaktır ve bunlardan Öğrenme Katmanları başlıklı birinin koordinatörlüğünü yapmaktadır. Ayrıca AB Ufuk 2020 çerçeve programına hem ortak hem de koordinatör olarak katılıyoruz. Üniversitenin 21 ülkede 43 ortak üniversite ile anlaşması ve 490'dan fazla Erasmus+ ortaklık anlaşması vardır; dört uluslararası yüksek öğretim kurumları ağının üyesiyiz ve araştırmacılarımız ve öğretim görevlilerimiz, profesyonel ağlarının faaliyetlerine aktif olarak katkıda bulunuyor.

Akıllı yaşam tarzını destekleyen bir kuruluş olarak Tallinn University , üyelerinin boş zamanlarına değer verir: Üniversitenin çalışanları, öğretim görevlileri ve mezunları için bir edebiyat ödülü vardır, senfoni orkestrası Estonya'da Yılın Orkestrası seçilmiştir ve bizde birden fazla uluslararası kabul görmüş korolar ve sanat grupları ve birkaç Estonya şampiyonluk seviyesindeki spor takımı.

183602_unnamed1.jpg

Kampüs Özellikleri

  Konumlar

  • Tallinn

   Narva maantee,25, 10120, Tallinn

   • Helsinki

    Itämerenkatu 14, Meeting Park OASIS - Ruoholahti, , Helsinki

    sorular