Keystone logo
Tampere University

Tampere University

Tampere University

Tanıtım

İnsan potansiyeli sınırsız.

Tampere Üniversitesi, Finlandiya'nın en büyük ikinci araştırma üniversitesidir. Tüm akademik seviyelerde İngilizce dilinde geniş bir program yelpazesi sunuyoruz.

Tampere Üniversitesi, 2019 yılının başında daha önce iki ayrı üniversite olan Tampere Teknoloji Üniversitesi ve Tampere Üniversitesi'nin birleşmesiyle kurulmuştur. Tampere Üniversitesi ilk olarak 1925 yılında, Tampere Teknoloji Üniversitesi ise 1965 yılında kurulmuştur. Dolayısıyla Tampere Üniversitesi, üniversite öğrencilerini eğitme konusunda onlarca yıllık deneyime sahiptir.

İngilizce Lisans Programları

Tampere Üniversitesi lisans programlarından oluşan bir seçki sunmaktadır tamamen İngilizce olarak öğretilmektedir. Bir lisans öğrencisi olarak benzersiz bir öğrenme ortamında dünya standartlarında bir eğitim alacaksınız. Tampere Üniversitesi, üniversite eğitiminize başlamak için mükemmel bir kurumdur.

30'dan fazla İngilizce Yüksek Lisans Programı

Tampere Üniversitesi, İngilizce olarak yürütülen çeşitli ilham verici yüksek lisans programları sunmaktadır. Tampere Üniversitesi'ndeki yüksek lisans çalışmaları size yüksek kaliteli eğitim sağlar ve gelecekteki kariyeriniz için çok değerli olan hem profesyonel hem de akademik meslektaşlarınızdan oluşan küresel bir ağ oluşturmak için mükemmel fırsatlar sunar.

Doktora Programları

Doktora eğitimimiz en son araştırma bilgilerine ve toplum, endüstri ve çalışma hayatıyla yakın işbirliğine dayanmaktadır. Doktora Okulu ve doktora programları yüksek kaliteli öğrenme ve araştırma fırsatları sunar.

Üniversitede Araştırma

Tampere Üniversitesi'ndeki araştırmalar özellikle teknoloji, sağlık ve toplumla ilgili konulara odaklanmaktadır. Topluluğumuzda çok sayıda araştırma grubu ve ağı faaliyet göstermekte ve kurumsal sınırlar ötesinde multidisipliner ve çeşitli çalışmalar yürütmektedir.

Ekselans Merkezlerimizde (CoE) yapılan araştırmalar oyun kültürü çalışmalarından tümör genetiğine kadar uzanıyor.

Araştırma, geliştirme ve inovasyondaki misyonlarımız, adil ve katılımcı bir toplumu sürdürmek, nüfusun tüm kesimleri için sağlık ve esenliği teşvik etmek, verimli ve güvenli ortamlar oluşturmak ve sosyal sorumluluğa toplumda da saygı gösterilmesini sağlamaktır. dijitalleşme ve işin dönüşümünün neden olduğu kargaşa.

Güncel kalın!

Tampere Üniversitesi'ndeki kayıtlar ve öğrenci yaşamı hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz? Tampere Üniversitesi kayıt bültenimize şimdi abone olun!

Burslar ve fon sağlama

Tampere University en değerli, en başarılı ve motive öğrencilerini ödüllendirmeyi amaçlamaktadır. Tampere University Burs Programı, İngilizce olarak sunulan lisans ve yüksek lisans programlarında öğrenim ücreti ödemesi gereken öğrencilerin başvurusuna açıktır.

Öğrenim ücretleri hakkında daha fazlasını okuyun ve burslar .

Konumlar

  • Tampere

    Tampere, Finlandiya

programlar

sorular