Keystone logo
Tampere University

Tampere University

Tampere University

Tanıtım

İnsan potansiyeli sınırsız.

Tampere University Finlandiya'nın ikinci büyük araştırma üniversitesidir. Tüm akademik seviyelerde İngilizce dilinde geniş bir program yelpazesi sunuyoruz.

Tampere University daha önce ayrı olan iki üniversite olan Tampere University ve Tampere Üniversitesi'nin 2019 yılının başında tek bir üniversitede birleşmesiyle kuruldu. Tampere Üniversitesi ilk olarak 1925'te, Tampere University ise 1965'te kuruldu. Dolayısıyla Tampere University , üniversite öğrencilerini eğitme konusunda onlarca yıllık deneyime sahiptir.

İngilizce Lisans Programları

Tampere University tamamen İngilizce olarak öğretilen çeşitli lisans programları sunmaktadır. Bir lisans öğrencisi olarak benzersiz bir öğrenme ortamında birinci sınıf bir eğitim alacaksınız. Tampere University üniversite eğitiminize başlamak için mükemmel bir kurumdur.

30'dan fazla İngilizce Yüksek Lisans Programı

Tampere University İngilizce yürütülen çeşitli ilham verici yüksek lisans programları sunmaktadır. Tampere University yüksek lisans çalışmaları size yüksek kaliteli eğitim sağlar ve gelecekteki kariyeriniz için paha biçilmez olan hem profesyonel hem de akademik meslektaşlarınızdan oluşan küresel bir ağ oluşturmanız için mükemmel fırsatlar sunar.

Doktora Programları

Doktora eğitimimiz en son araştırma bilgilerine ve toplum, endüstri ve çalışma hayatıyla yakın işbirliğine dayanmaktadır. Doktora Okulu ve doktora programları yüksek kaliteli öğrenme ve araştırma fırsatları sunar.

Üniversitede Araştırma

Tampere University araştırmalar, özellikle teknoloji, sağlık ve toplumla ilgili konulara odaklanmaktadır. Çok sayıda araştırma grubu ve ağ, topluluğumuzda organizasyonel sınırlar arasında çok disiplinli ve çeşitli çalışmalar yürütmektedir.

Ekselans Merkezlerimizde (CoE) yapılan araştırmalar oyun kültürü çalışmalarından tümör genetiğine kadar uzanıyor.

Araştırma, geliştirme ve inovasyondaki misyonlarımız, adil ve katılımcı bir toplumu sürdürmek, nüfusun tüm kesimleri için sağlık ve esenliği teşvik etmek, verimli ve güvenli ortamlar oluşturmak ve sosyal sorumluluğa toplumda da saygı gösterilmesini sağlamaktır. dijitalleşme ve işin dönüşümünün neden olduğu kargaşa.

Konumlar

  • Tampere

    Tampere, Finlandiya

sorular