Keystone logo
Tbilisi Open University (Tbilisi Open Teaching University)

Tbilisi Open University (Tbilisi Open Teaching University)

Tbilisi Open University (Tbilisi Open Teaching University)

Tanıtım

Tbilisi Open University ( TOU ), 4 okulu ve çok lisanslı kursları aracılığıyla lisans, yüksek lisans ve tek adımlı tıp programları sunan üst düzey bir kurumdur.

Tiflis Açık Üniversitesinde, öğrencilerimizin öğrenci yaşamlarından en iyi şekilde yararlanmaları için fırsatlar yaratıyoruz - hem sınıf içinde hem de dışında büyümelerini, sağlıklarını ve başarılarını destekleyen insanlar, yerler ve programlar sağlıyoruz.

Yeni son teknoloji bina ve tesisler (bilim laboratuvarları, en son öğretim teknolojisiyle donatılmış konuya özgü sınıflar, öğrenci çalışma alanları, konferans odaları ve simülasyon laboratuvarları, kütüphane) Üniversitenin yaratıcı ve yenilik ve araştırmadan ilham alan profesyonel uygulama.

Araştırmamız, dünyanın bugün ve gelecekte karşılaştığı sosyal, ekonomik ve ticari zorlukları çözmeye yardımcı olur. Tiflis Açık Üniversitesi'ndeki araştırma merkezinin amacı, araştırma kapasitesini artırmak ve kamu ve özel sektörde yerel, ulusal ve uluslararası alanda araştırmacı ağlarını geliştirmek için yeterli desteği oluşturarak ve sağlayarak öğrencilerimize ve öğretim üyelerimize araştırma liderliği sağlamaktır.

Tiflis Açık Üniversitesinde programlar hukuk, işletme, finans ve sağlık alanlarındaki işverenlerle ortaklaşa tasarlanmıştır. Uygulamaya Dayalı Öğrenme modeli, öğrencilerin gerçek dünya iş deneyimi kazanmalarına olanak tanır ve sınıf çalışmaları yoluyla kazanılan bileşenlere hakim olma ve bunları uygulamaya aktarma fırsatı sunar.

Üye kurumlarımızla ortaklaşa olarak, yüksek kaliteli akademik programlara bağlanmak için dünya çapındaki ortak üniversitelerimize öğrenci ve akademisyen gönderip alabiliyoruz.

Konumlar

  • Tbilisi

    University Street, , Tbilisi

    sorular