Keystone logo
Texas A&M University at Galveston

Texas A&M University at Galveston

Texas A&M University at Galveston

Tanıtım

Galveston'daki Texas A&M Üniversitesi, Texas A&M Üniversitesi'ndeki “okyanus odaklı” her şeyin kaynağıdır. TAMUG, bilim, işletme, mühendislik, liberal sanatlar ve ulaşım dallarındaki ana dallar dahil olmak üzere denizcilik ve denizcilik programlarının benzersiz bir karışımını sunar.

Texas A&M Galveston, fen, mühendislik ve işletme alanlarında deniz ve denizcilik çalışmalarında lisans ve lisansüstü eğitim ve deniz kaynakları genel alanıyla ilgili araştırma ve kamu hizmeti için özel amaçlı bir yüksek öğretim kurumudur. Kurum, College Station'daki Texas A&M Üniversitesi adı ve yetkisi altında sunulan derecelerle, Texas A&M Üniversite Sistemi Yönetim Kurulu'nun yönetimi ve kontrolü altındadır.

Texas A&M Üniversitesi, lisans, yüksek lisans ve doktora dereceleri vermek için Güney Kolejler ve Okullar Komisyonu tarafından akredite edilmiştir.

Okyanus yolculukları, Galveston Körfezi'nde yelken, sahil deneyleri ve bağımsız çalışma, ada kampüsümüzdeki zorlu sınıf deneyimini tamamlıyor.

Deniz kenarındaki kampüs ortamı, benzersiz müfredat tekliflerini tamamlar. Fakülte, personel ve öğrenciler tarafından teşvik edilen atmosfer, Üniversite ile deniz arasındaki yakın ilişkiyi vurgular.

Konumlar

  • Galveston

    Seawolf Parkway,200, 77554, Galveston

    sorular