Keystone logo
Texas A&M University Central Texas College of Education

Texas A&M University Central Texas College of Education

Texas A&M University Central Texas College of Education

Tanıtım

Texas A&M University-Central Texas, 2009 yılında ülkedeki en büyük yüksek öğretim sistemlerinden biri olan The Texas A&M University System'in bir üyesi olarak kurulmuştur. A & M-Central Texas, bölgesel topluluk kolejleriyle tamamen uyumlu olan ve erişim ve satın alınabilirliğe vurgu yaparak kaliteli lisans ve yüksek lisans dereceleri sunan üst düzey bir kurumdur.

Misyon

Texas A&M University-Central Texas, bölge ve eyalet için önemli olan lisans ve yüksek lisans dereceleri sunan halka açık, üst düzey bir üniversitedir. İstisnai öğretim, hizmet ve uygulamalı burs aracılığıyla çeşitli öğrenci nüfusuna çeşitli öğretim modlarında sunulan yüksek kaliteli, titiz ve yenilikçi eğitim programlarına kendini adamıştır. Topluluk katılımına vurgu yapan üniversite, öğrencilerin öğrenimini geliştirmek ve bölgesel topluluk kolejleri, bölgesindeki askeri varlığı ve genel olarak toplumla ortaklıklarını beslemek için yeni teknolojiyi kullanır.

Vizyon

Texas A&M University-Central Texas, bölgesel ve eyalet çapındaki ihtiyaçları karşılamak için yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı lisans ve lisansüstü eğitim programları sunarak üst düzey bir üniversite olarak ulusal tanınırlığa ulaşacaktır.

Temel değerler

Mükemmellik ve Başarı

Sürekli iyileştirmeye, yenilik yapmaya ve beklentileri aşmaya çalışıyoruz.

Merhamet

Başkalarının duygularını önemsiyoruz. Başkaları acı çektiğinde, empati kurar ve yardım sunarız.

Bütünlük

Etik ve saygılı bir şekilde davranırız.

Bilgi

Yaşam boyu öğrenmeyi ve entelektüel merakı teşvik etmek için eğitim deneyimleri sağlıyoruz.

çeşitlilik

Öğrencilerimiz, iş arkadaşlarımız ve diğer paydaşlarımızdaki farklılıklara ve benzerliklere saygı duyuyor ve değer veriyoruz.

girişim

Her çalışanın katılımını ve katkısını teşvik ederiz. Her çalışanın sahiplik duygusunu paylaşabileceği bir işyeri yaratıyoruz.

İşbirliği

Öğrencilerimizin, öğretim üyelerimizin, personelimizin ve dış paydaşlarımızın ihtiyaçlarına hizmet etmek için ortaklıklar geliştiriyor ve sürdürüyoruz.

Konumlar

  • Killeen

    Leadership Place,1001, 76549, Killeen

    sorular