Keystone logo
Texas Christian University Neeley School of Business

Texas Christian University Neeley School of Business

Texas Christian University Neeley School of Business

Tanıtım

TCU Neeley İşletme Okulu'na hoş geldiniz. Öğrencilerimiz, öğretim üyelerimiz, personelimiz, mezunlarımız ve paydaşlarımız için doğru şekillerde ilerlemek için sizinle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum.

TCU'nun tarihindeki herhangi bir nokta, bu topluluğun bir parçası olmak için heyecan verici bir fırsat sunsa da, bugünün yüksek öğreniminin dinamikleri bu anı ve önümüzdeki yılları, “insan potansiyelini açığa çıkarmak için Neeley Vaadini yaşamanın yarattığı ivme üzerine inşa ettiğimiz için özellikle önemli kılmaktadır. özünde liderlik ve ruhumuzda yenilikçilik ile. "

Hem liderlik hem de inovasyonun ağır dozları, yarın, burada, Teksas'ta ve ötesinde ihtiyaç duyduğumuz etik liderlere birinci sınıf, değerler merkezli eğitim sağlama konusundaki liderliğimizi sürdürmek ve genişletmek için kritik öneme sahiptir.

İlerlememize dahil olmak için tüm önemli paydaşlarımızla ortaklık yapıyoruz. Üstün öğrenciler, diğer işletme okulları yerine TCU Neeley'i seçiyor. Olağanüstü öğretim üyeleri, kariyerlerine burada başlamayı veya uzatmayı seçer. Dünyanın en istekli işverenleri (burada Fort Worth'takiler de dahil olmak üzere) öğrencilerimizi ve mezunlarımızı işe alma fırsatı için can atıyorlar. Topluma hizmetimizi tüm boyutlarıyla genişletirken, sınıflarımızın ve koridorlarımızın ötesindeki liderler bizim savunucularımızdır.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Fort Worth

    Fort Worth, Amerika Birleşik Devletleri

    sorular