Keystone logo
© Asian Institute of Hospitality Management
Thammasat Business School

Thammasat Business School

Thammasat Business School

Tanıtım

Hakkımızda

Thammasat Business School , 'Angels Şehri' olarak bilinen Bangkok Metropolis'in kalbinde yer almaktadır. Bangkok, Güneydoğu Asya'da bir iş ve yatırım merkezidir. Şehir, teknoloji çağında Tay geleneği, kültürü ve modern yaşam tarzlarının mükemmel bir karışımını sunuyor. Dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçiler, şehrin tarihi mirasının yanı sıra Bangkok sakinlerinin renkli yaşam tarzına da çekiyor. Dahası, dünyanın dört bir yanından gelen bilgi ağları, Tayland'ın yüksek eğitiminin bu merkezindeki karmaşık bilgi ağları aracılığıyla birbirine bağlanıyor. Hayatın her kesiminden insanlar, yeni bir şeyler keşfetmek ve öğrenmek için Bangkok'a geliyor.

Ticaret ve Muhasebe Fakültesi'nin asıl amacı Tayland'daki çeşitli iş alanlarında lisans programları sunmaktı. Mirasının bir yönü, Thammasat Üniversitesi'nin idari yapı, politikalar, prosedürler ve bütçelemenin, 21. Yüzyıldan kalma bir yüksek öğrenim kurumundan ziyade kamu hizmeti gibi olduğu bir devlet üniversitesi olmasıdır.

Enerjik Atmosferde Öğrenme

Thammasat Business School , Tha Prachan ve Rangsit kampüslerinde akademik programlar sunmaktadır. Bu programlar aktif öğrenmeyi uyaran bir atmosferde yürütülmektedir. Tha Prachan kampüsünde, öğrenciler, bu kampüsün Bangkok'un kalbinde yer aldığından iş sektörüne yakındırlar. Küçük ve büyük işletmeler tarafından çevrilidir. Rangsit kampüsü, Bangkok'un bir kuzey banliyösünde yer almaktadır. Kampüs, elverişli ulaşım ile Bangkok'un merkezine iyi bağlanmıştır. Rangsit kampüsü, doğa ile çevrili büyük bir bileşendir. Kampüs içinde, Asya Teknoloji Enstitüsü (AIT) ve Tayland Bilim Parkı'na yakın konumda bulunan yurtlar, spor merkezleri ve çeşitli akademik olanaklar bulunmaktadır. Birlikte, bu üç örgüt, mükemmel eğitim atmosferine sahip, yüksek kaliteli bir eğitim kümelenmesi kurdu.

VİZYON

“İşletme ve muhasebe alanında yenilikçi eğitimde lider”

MİSYON

Liderler, yöneticiler ve girişimciler için yönetim yetkinliği ve Thammasat Ruhu geliştirin.

DEĞERLER

Thammasat Üniversitesi, Halk Üniversitesi olarak demokrasiye güçlü bir bağlılık ile başladı. Bu eski Thammasat Business School (TBS) hisseleri. Okul iyi yönetişim, sosyal sorumluluk ve etik davranışları vurgular. TBS, katma değerli, sürdürülebilir ve olumlu iş ve sosyal etkilere sahip yenilikçi programları taahhüt eder. TBS mezunları bağımsızlık, yaratıcılık ve sorumlu yönetime bağlılıklarından dolayı tanınırlar.

77056_Skjermbilde2018-05-27kl.23.22.37.png

EFMD EQUIS VE AACSB AKREDİT

EQUIS, yüksek akademik kalite ile kurumsal dünya ile yakın etkileşimin sağladığı profesyonel ilişki arasında bir denge kurmaktadır. Bu nedenle, iş dünyasıyla güçlü bir arayüz, güçlü bir araştırma potansiyeli olarak bir gerekliliktir. EQUIS, öğrencilerin yönetim ve girişimcilik becerilerinin gelişmesine yardımcı olan ve onların küresel sorumluluk duygusunu güçlendiren etkili bir öğrenme ortamının yaratılmasına özel önem vermektedir. Program tasarımı ve pedagojisi de dahil olmak üzere her açıdan yenilikçiliğe de önem veriyor. EQUIS tarafından akredite olan kurumlar, faaliyetlerinin tüm boyutlarında yüksek genel kaliteyi değil, aynı zamanda yüksek derecede uluslararasılaşmayı da göstermelidir. Dünya çapında şirketler, kendi ülkelerinin dışında eğitim almayı seçen öğrencilerle ve sınırlar ve kıtalar arasında ittifaklar inşa eden okullarla, yüksek kalitede hizmet veren diğer ülkelerdeki kurumları belirleyebilmeleri için hızla büyüyen bir ihtiyaç var. uluslararası yönetimde eğitim.

AACSB International - İşletme Fakültelerini Geliştirmek Derneği (AACSB), eğitimcileri, öğrencileri ve işletmeleri ortak bir hedefe ulaşmak için birleştirir: yeni nesil büyük liderleri yaratmak.

1916'dan bu yana en yüksek mükemmellik standartlarına sahip olan AACSB, 1.600'den fazla üye kuruluşuna ve dünya çapında 800'den fazla akredite işletme okuluna kalite güvencesi, iş eğitimi istihbarat ve mesleki gelişim hizmetleri sunmaktadır.

Eğitim, profesyonel ve ticari organizasyonlar AACSB İş Eğitimi İttifakına üye olduklarında, dünya çapında iş eğitimi kalitesini yükseltmek için birleşik bir hareketin parçasıdırlar. AACSB, üye ağında ve iş dünyasında yenilik ve kaliteyi birleştirir, paylaşır ve ilham verir. Örgütün kolektif gücü, farklı perspektifler, küresel bir zihniyet ve bir fark yaratma taahhüdü üzerine kurulmuştur.

Konumlar

  • Bangkok

    Thammasat Business School, THAMMASAT UNIVERSITY 2 Prachan Road, Pranakorn, 10200, Bangkok

  • Rangsit

    Thammasat Business School THAMMASAT UNIVERSITY (Rangsit Campus) 99 Moo 18 Paholyothin Road, Klong Luang, 12121, Rangsit

    sorular