Keystone logo
© Eva Dang
The College of Central London

The College of Central London

The College of Central London

Tanıtım

The College of Central London Hoş Geldiniz

Tanıma ve saygı kazanmak için nitelikler şarttır. İngiltere, AB ve dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler Londra'da okumak istiyor ve felsefemiz, canlı bir kentin kültürünü ve yaşamını deneyimlerken kişisel gelişimin yanı sıra akademik başarıyı teşvik eden bir ortamda yüksek standartlarda eğitim sağlamaktır. Sizin için doğru kursu bulun ve kolejde geçirdiğiniz süre boyunca öğrenci merkezli öğrenim edinin. Öğrenciler başvurmak için 18 yaşında veya daha büyük olmalıdır.

 • İşletme, Bilgi İşlem, Lojistik, Nakliye ve Yönetim kursları (sınıf tabanlı gündüz ve akşam kursları / mesafe / çevrimiçi / karma öğrenim)
  • Genişletilmiş İş - Pearson BTEC Seviye 3 (QCF) - (hızlı yol)
  • HNC İş - Pearson BTEC Seviye 4 (RQF)
  • HND İş - Pearson BTEC Seviye 5 (RQF)
  • Lojistik ve nakliye - ABMA Seviye 4 (düzenlenmemiş)
  • Lojistik ve Nakliye - ABMA Seviye 5 (düzenlenmemiş)
  • Tesis Yönetimi - BIFM Seviye 3
  • Tesis Yönetimi - BIFM Seviye 4
  • Tesis Yönetimi - BIFM Seviye 5
  • Tesis Yönetimi - BIFM Level 6
  • Pearson BTEC Seviye 4 HND Bilgi İşlem (RQF)
  • Pearson BTEC Seviye 5 HND Bilgi İşlem (RQF)
  • özel amaçlar için ingilizce
  • EDSML Stratejik Yönetim ve Liderlik - BTEC Seviye 7 (QCF)

Eğitmenler kendi disiplinlerinde niteliklidir. En iyi özel kolejlerden bazıları Londra'da. Onların arasında biriz.

Büyük Öğretmenler

Genel kadro ve kolej öğretmenleri, kolejin kaliteli, sınıf temelli eğitim sunabilmeleri için nitelikleri ve pratik deneyimleri için seçilir. Verilen bir kursu tamamlayanlar arasında yüksek başarı oranına sahibiz. Sınıflar, öğretmenlerin öğrencileri bireyler ile ilişkilendirmesi ve canlı bir atmosfer yaratacak kadar büyük olması için yeterince küçüktür.

Ekonomik Ücretler ve Finansman fırsatları

Özel bir kolej olarak, kendi ücret yapımızı kontrol edebiliyoruz ve her zaman kaliteli kolej eğitimini uygun fiyatlarla sunmayı hedefledik. Kendi ücretlerimizi kontrol ederek, öğrencilerine kendi öğrenim alanları olarak bizi seçerken paraya değer vermeyi amaçlıyoruz.

The College of Central London 'Bağımsız İleri ve Yüksek Öğrenim İçin İngiliz Akreditasyon Konseyi Tarafından Akredite Edilmiştir'.

Birleşik Krallık'taki finansman eğitimine yönelik hükümet politikasındaki son değişiklikler, İngiltere ve Avrupa'daki üniversite ve üniversite eğitimini takip eden öğrenciler için Mesleki ve Kariyer Gelişimi kredileri şeklinde özel finansman fırsatları yaratmıştır. Lütfen bu bilgilerin pazarlama materyali olmadığını unutmayın. Bu nedenle, kolej yoluyla veya Directgov web sitesini ziyaret ederek belirli sorularınızı sormanız gerekir.

Uluslararası öğrenciler

Öğrenciler tüm dünyadan ve Birleşik Krallık ve AB'den geliyor. İngiliz ve AB öğrencileri, zengin ve çeşitli bir öğrenci topluluğuna katkıda bulunan öğrenci kardeşliğinin çoğunu oluşturur. Uluslararası öğrenciler İngiltere vize kısıtlamaları nedeniyle kısıtlanabilir, bu yüzden uzaktan öğrenme seçeneklerinden yararlanabilir.

Tüm öğrenciler

Parlamento, Hukuk Mahkemeleri ve Borsalar gibi özel ilgi çekici yerlere rehberli turlar düzenliyoruz. Site ziyaretleri daha önce Sky karargahı, Lloyds binası ve Ulusal Arşivler olarak belirlenmiştir. Diğer uzmanlık bölgelerine geziler Baltık Borsası, Tilbury demirledi.

Üniversitedeki tesisler, öğrencilerin 5. kattaki bir mola alanında boş zamanlarında çalışabilecekleri veya rahatlayabilecekleri alanları içerir. Ayrıca 3. katta çay noktası bulunmaktadır. Kredi-kütüphane olanakları da mevcuttur ve öğrenciler evde okumak için kitap ödünç alabilirler.

yer

Kolej, şehrin en kesişme noktasında, ikonik Tower Bridgest yakınındaki Londra şehrinin finans merkezi ve Tower Hill metro istasyonlarından ve Tower Gateway'den uzak değildir.

tesisler

Kolejdeki olanaklar arasında öğrencilerin boş zamanlarında çalışabilecekleri veya dinlenebilecekleri alanlar ve atıştırmalıklar, sıcak içecekler ve alkolsüz içeceklerin bulunduğu çay noktaları bulunmaktadır. Öğrenciler internet ve Wi-Fi bağlantılarına erişebilir. Ödünç veren kütüphane olanakları mevcuttur ve öğrenciler evde okumak için kitap ödünç alabilirler.

Müdürden bir kelime

Öğrencilerin çalışmalarında ortaya çıkan sorunlara yardımcı olabilmek için elimizden geleni yapıyoruz ve öğrencilerimizle hoş bir ambiyansı teşvik etmek ve sürdürmek için güçlü ilişkiler kurmayı amaçlıyoruz. Öğrencilerimizin çoğu, bir sonraki dersi takip etmek için ertesi yıl geri döner. Birçok kişi arkadaşlarımızı ve akrabalarımızı bizimle çalışmalarını öneriyor.

The College of Central London çalışmaya karar verdiğinizde sizinle buluşmayı dört gözle bekliyorum.

The College of Central London okumaya karar verdiğinizde sizinle buluşmayı dört gözle bekliyorum.

Hepinize saygılarımla!

Nicolas Kailides, Müdür

Görev beyanı

Misyonumuz, öğrencilerin iyi kazanç potansiyeli ile istihdam fırsatları aramaya olanak sağlayan akademik başarı elde etmelerine yardımcı olmak için gerekli beceri ve bilgiyi sağlamaktır. Kurslarımız pratik ilkelere dayanmaktadır ve işverenlerin gereksinimleri ile ilgilidir. Ayrıca, öğrencileri üniversiteye hak kazanmak için tasarlanmıştır. Sunulan dersler yüksek statüdedir ve profesyonel olarak tanınır.

Değerlendirmelerimizi okuyun:

 • Google: https://tinyurl.com/y8paf9gg
 • Sccot: https://tinyurl.com/y9p7p6sr
 • Hotcourses: https://tinyurl.com/y9s6su7b/
Aerial view on thames and london city
London, the UK. Red bus in motion and Big Ben, the Palace of Westminster. The icons of England in vintage, retro style

Konumlar

 • London

  The College of Central London Ltd, Tower Bridge Business Centre, 46-48 East Smithfield, E1W 1AW, London

  sorular