Keystone logo
The Cooper Union

The Cooper Union

The Cooper Union

Tanıtım

Bilim ve Sanat İlerlemesi İçin Cooper Union, 1859 yılında kurulmuş, yüksek öğrenim ülkenin en eski ve en seçkin kurumları arasında yer almaktadır. Organizasyon, Peter Cooper mirası, Amerikan yaşamının kültürel dokusu özel bir yere sahiptir.

Sanayici, mucit ve hayırsever Peter Cooper tarafından kurulan, sanat, mimarlık ve mühendislik Cooper Union evler okullar yanı sıra, sosyal ve beşeri bilimler dünya standartlarında bir fakülte.

MİSYON VE VİZYON

Mimari, sanat ve mühendislik, Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi, Fen Advancement Cooper Union ve Sanat topluma aydın katkı yapmak için yetenekli hazırlar üstün akademik programları aracılığıyla.

Üniversite sadece liyakat ve tüm kayıtlı öğrencilere ödül tam burs ile ilgili lisans öğrencileri kabul ediyor. Kurum seçkin, yaratıcı fakülte ile yakın temas sağlar ve tasarım süreci ile geliştirilmiş ve kentsel ortamda güçlendirilmiş olduğunu titiz, hümanist öğrenmeyi teşvik eder. Peter Cooper, sanayici ve hayırsever tarafından 1859 yılında kurulan, Cooper Union, New York, sivil, kültürel ve uygulanabilir zenginleşmesi için kamu programları sunmaktadır.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • New York

    Administrative Offices, 30 Cooper Square , NY 10003, New York

    programlar

    sorular