Keystone logo
The George Washington University, Graduate School of Education and Human Development

The George Washington University, Graduate School of Education and Human Development

The George Washington University, Graduate School of Education and Human Development

Tanıtım

Tarihimiz

1904 yılından bu yana, GW eğitim alanında kurslar sunmaktadır. Başlangıçta bir düzineden az fakülte ile, eğitim bölümü 1909'da Öğretmenler Okulu ve daha sonra 1928'de Eğitim Fakültesi, eğitim, eğitim psikolojisi ve ev ekonomisi bölümleri ile oldu. 1933 yılında, Eğitim Fakültesi doktora programları sunmaya başladı.

II. Dünya Savaşı'ndan sonra, geri dönen GI'lerin ve emekli askeri subayların bazıları, bazıları zaten matematik ve fen bilimleri eğitimi almış, eğitim alanında dereceler kazanmak için GW'ye katılmış ve ikinci kariyerlerine girmiştir. Bu mezunların birçoğu hızla bebek-boomer nesillerine müdür ve müfettiş olmak için yükseldi, böylece sonraki nesil GW öğretmen adaylarının yerleştirilmesi için hazır bir ağ sağladı.

60'lı yılların sonlarında okul yeni özel eğitim programı için hükümet fonu aradı ve aldı ve daha sonra öğretmenleri ve öğretmenleri eğiterek topluma ulaştı. 1977'de adı yine Eğitim ve İnsani Gelişme Okulu olarak değiştirildi.

1994 yılında okul, lisansüstü eğitim konusunda daha odaklanmış bir misyona geçtiğinde Eğitim ve İnsani Gelişme Enstitüsü (GSEHD) oldu. Bugün GSEHD'nin programları beş bölümden oluşmaktadır: Danışmanlık ve İnsani Gelişme, Eğitim Programları ve Pedagoji, Eğitimsel Liderlik, İnsan ve Örgütsel Öğrenme ve Özel Eğitim ve Engellilik Çalışmaları. Bu bölümlerde yüksek lisans, eğitim uzmanı, doktora ve lisansüstü sertifika programları bulunmaktadır.

The United States Capitol Rotunda

Liderlerimiz

Michael Feuer, George Washington Üniversitesi Eğitim ve İnsani Gelişme Enstitüsü Dekanı ve Eğitim Politikası Profesörü ve Ulusal Eğitim Akademisi'nin Yakın Geçmiş Başkanıdır. 2014 sonbaharında Başkan Obama, Dean Feuer'i Ulusal Eğitim Bilimleri Kurulu Yönetim Kurulu Üyesi olarak atadı.

GW'ye katılmadan önce, önceki 17 yıl boyunca Dean Feuer, en son Davranış ve Sosyal Bilimler ve Eğitim Bölümü'nün genel müdürü olarak Ulusal Akademiler Ulusal Araştırma Konseyi'nde görev yaptı. Ayrıca ABD Teknoloji Değerlendirme Kongresi'nde kıdemli analist ve proje direktörü olarak görev yaptı.

Feuer BA (cum laude) İngiliz edebiyatında Wharton School'da kamu yönetimi yüksek lisans derecesi olan Queens College New York'tan ve bir Ph.D. Pennsylvania Üniversitesi'nden kamu politikası analizinde. Kudüs İbrani Üniversitesi'nde okudu ve Sorbonne, 1981-1986 yılları arasında Drexel Üniversitesi'nde işletme fakültesinde çalıştı ve Penn ve Georgetown'da eğitim politikası ve araştırma dersleri verdi.

Feuer, ABD, İsrail, Avrupa ve Orta Doğu'daki eğitim kurumlarına ve hükümete düzenli olarak danışır. Eğitim, ekonomi ve politika dergilerinde yayınlar yaptı ve Washington, Philadelphia, Los Angeles ve New York'taki gazete ve dergilerde incelemeler, denemeler ve şiirleri vardı. Aynı zamanda Edod eğitim podcast'ine ev sahipliği yapmaktadır. Feuer, Amerikan Bilim Geliştirme Derneği ve Amerikan Eğitim Araştırmaları Derneği üyesidir.

"Eğitim, toplumun yaptığı en önemli yatırımdır. Fakültemiz, öğrencilerimiz ve çalışanlarımızın olağanüstü kapasitesi ve kalibresi sayesinde, yenilik ve işbirliği ilkelerini güçlü değişim motorları olarak kullanarak yeni zorluklarla karşılaşmaya hazırız."

138055_pexels-photo-2422294.jpeg

GW Değerleri

GW'yi çalışmak için eşsiz bir yer yapan nedir? Değerlerimiz ve yarattıkları kültür. Bu değerler öğrencilerimiz, öğretim üyelerimiz ve personelimiz tarafından paylaşılmaktadır. Kampüsteki günlük hayatımızı şekillendiren ve üniversite topluluğumuz için en iyi kararları almamızı sağlamaya yardımcı olan bir rehberlik görevi görürler.

Bütünlük

Söz ve eylemlerimizde dürüst ve adildir.

İşbirliği

Başkalarını paylaşılan süreçlere ve karar verme süreçlerine dahil ederek daha fazlasını başarıyoruz.

Saygı

İnsanlara birey olarak değer veriyor ve onlara adalet, merhamet ve özenle davranıyoruz.

mükemmellik

Bilgi ve yenilikçilik ile fark yaratırız.

açıklık

Erişilebilir, kabul edilebilir ve bilgileri özgürce paylaşabiliriz.

çeşitlilik

Ortak hedeflerimizin peşinde farklı kültürlerden, geçmişlerden ve perspektiflerden insanlara değer verir ve dahil ederiz.

Cesaret

Mükemmellik arayışımızda risk alma, başarısızlıktan öğrenme ve azim teşvik ediyoruz.

Genel bilgi

  • Kampüslerimiz DC, Virginia ve Maryland'in yanı sıra Asya'daki lokasyonlara yayılmıştır.
  • Tamamen çevrimiçi 15 program sunuyoruz.
  • 11 yerel okul bölgesi ile ortaklıklar, öğrencilerimize değerli sınıf deneyimi sunar.
  • Öğretmen hazırlık programlarımız NCATE tarafından tanınmaktadır ve devlet onaylıdır.
  • Ülkenin başkentindeki konumumuz, öğrencilerin hükümet, vakıflar, müzeler, devlet okulları, yükseköğretim enstitüleri, mesleki dernekler ve uluslararası STK'lar içinde gerçek dünya deneyimi kazanmalarını sağlar.

Konumlar

  • Washington

    G Street Northwest,2136, 20052, Washington

    sorular