Keystone logo
© GCAS College Dublin Ltd
The Global Centre for Advanced Studies

The Global Centre for Advanced Studies

The Global Centre for Advanced Studies

Tanıtım

The Global Centre for Advanced Studies (GCAS College), felsefe, psikanaliz, teoloji ve sosyal bilimler alanlarında lisans ve yüksek lisans düzeyinde yüksek kaliteli, borçsuz, AB onaylı dereceler sunan bir kolejdir. Fakülte ve mezun üyelerinin sahip olduğu, fakültelerindeki ödüllü ve önde gelen akademisyenlerle GCAS, bilgi paylaşım ekonomisi yaratan benzersiz bir araştırmacılar topluluğudur.

GCAS Felsefesi

GCAS, gelecekteki araştırmacılara ve öğrencilere bilgiyi borçlanmadan özgürce öğrenmeleri ve keşfetmeleri için yeni bir model sunuyor.

Akademik özgürlük öğrenci borcu nedeniyle tehlikeye atılıyor. Bu nedenle, ekonomik baskılar olmadan eleştirel düşünceyi ve yansıtmayı besleyip teşvik edecek bir alan yarattık. Mezunların ve öğretim üyelerinin ortak mülkiyetindeyiz, dolayısıyla düşünme özgürlüğü doğası gereği işbirlikçi ve küreseldir.

GCAS'ta araştırma

GCAS'ın misyonu, geleneksel üniversite ortamında mümkün olmayan yaratıcı ve yeni araştırma biçimleri için kaynak sağlayan, yüksek kaliteli, borçsuz bir eğitimdir. Eğitimin, doğası gereği fikirlerin açıkça paylaşılmasını ve önerilmesini, yeni ve cesur düşünce ve eylem çizgilerinin bilimsel yollarla oluşturulmasını gerektiren öznelerarası bir deneyim olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, akademik topluluğumuz için esas olan, farklı ve bazen zorlayıcı düşünce, performans ve eylem çizgilerine sahip araştırmacılara saygı duymaktır. Yaptığımız işin özü, insanların dünya için önemli buldukları şeyleri eleştirel olarak geliştirebilecekleri ve araştırabilecekleri açık, kapsayıcı ve zorlu bir ortam oluşturmak ve sürdürmektir.

GCAS, öğrenci borcuna, kârına ve çoğu zaman en sinir bozucu konuları ele almakta başarısız olan araştırmalara dayanan geleneksel yüksek öğrenim modeliyle karşılaştırıldığında, araştırmacıların ciddi bilimsel ve disiplinler arası araştırma yapmalarına olanak tanıyan destek sağlayarak geleneksel akademiye bir alternatif sağlar. Gezegenimizin hayatta kalabilmesi ve dahası, gerçek insanın gelişmesiyle ilgili sorunlar. GCAS, bir araştırmacının/öğrencinin titiz akademik araştırmalar yoluyla kamu yararına karşı sorumlu olduğuna inanmaktadır. Yüksek Lisans ve Doktora derecemiz. programlar, öğrencilere fakültemiz ve akademik camiamızla ortaklaşa ciddi ve sürdürülebilir bilimsel araştırmalar yürütme fırsatı sağlar.

Görevimiz

“Dünyanın en kaliteli eğitim ve araştırma olanaklarını borçsuz olarak sunmak.”

Misyonumuz küresel ve kalıcıdır. Küresel eğitimde lider olmak için yeterli yetenek ve kapasite, cesaret ve sürekli yenilik çabası gerektirir. Bu yenilikler, tüm GCAS öğretim üyelerinin, personelinin, araştırmacılarının ve öğrencilerinin uzmanlığı ve özverisinden kaynaklanmaktadır. Profesörlerimiz, dünyamızı daha iyi hale getirmek için öğrencilerin yeteneklerini ve yeteneklerini en üst düzeye çıkarmanın teorik ve pratik yollarına odaklanan öğretim uygulamalarına kendilerini adamıştır. GCAS topluluğu, bu sağlam temellere dayanan, borçsuz ve güçlendirici eğitim için fırsatlar sağlamaya devam etmek için çeşitliliğe sahip öğrenci topluluğumuza güvenmektedir.

Degerlerimiz

“Biz her şeyden önce özgürlüğe değer veriyoruz. Topluluğumuz içinde yeni kavramlar, fikirler ve uygulamalar yaratma, keşfetme ve yenilik yapma özgürlüğü."

GCAS vizyonu tutarlı olmaya devam ediyor. Stratejik yönümüzü, mükemmelliğe olan bağlılığımızı ve küresel destek ve erişimimizi yansıtır. Vizyonumuz, ünlü akademisyenler ve genç neslin en parlak zekaları ve tutkularıyla artan sinerjinin yolunu belirliyor. Bu aynı zamanda, sınıfı geleneksel tuğla ve harç kolejinin ötesinde sanal, canlı ve etkileşimli bir ortama dönüştürme fırsatından yararlanarak, teknolojinin değişen gelgitlerine uyum sağlayabileceğimiz ve uyum sağlayacağımız anlamına da gelir.

Vizyonumuz

“Dünya çapındaki tüm nitelikli öğrencilere en yüksek kalitede eğitimi borçsuz olarak sunan, dünya lideri bir Kolej olmak.”

GCAS vizyonu tutarlı olmaya devam ediyor. Stratejik yönümüzü, mükemmelliğe olan bağlılığımızı, adaleti, gerçeği ve küresel desteği yansıtır. Vizyonumuz, ünlü akademisyenler ve genç neslin en parlak beyinleri ile artan sinerjinin yolunu belirliyor. Bu aynı zamanda, sınıfı geleneksel tuğla ve harç kolejinin ötesinde sanal, canlı ve etkileşimli bir ortama dönüştürme fırsatından yararlanarak, teknolojinin değişen gelgitlerine uyum sağlayabileceğimizi ve uyum sağlayacağımızı da ima eder.

Konumlar

  • Dublin

    38/39 Fitzwilliam Square, Dublin 2 Do Ireland, 2 NX53, Dublin

sorular