Keystone logo
The Graduate Institute

The Graduate Institute

The Graduate Institute

Tanıtım

Yüksek Lisans Enstitüsü, Sağlık, Sağlık, Eğitim ve Kişisel ve Profesyonel Dönüşüm çalışmaları ile Bütünleştirici ve Bütünsel Bir Dünya Görüşünü teşvik etmeye adanmış devlet tarafından akredite edilmiş bir lisansüstü okuldur.

Misyonumuz

Bağımsız ve bütüncül bir perspektife dayanan ve öğrencilerin hem mesleki hem de kişisel yaşamlarında tam potansiyellerine erişebilmelerini sağlamak için tasarlanan Dönüşümsel Eğitim sağlamak, Yüksek Öğretim'in bağımsız bir kurumu olarak Yüksek Lisans Enstitüsü'nün Misyonudur.

Vizyonumuz

Entegre ve bütünsel bir dünya görüşüne dayalı akademik burs ve eğitim, karmaşık insan konularının geniş bir anlayışını geliştirecek, bireysel ve toplu farkındalık ve refahı teşvik edecek ve topluluk ve toplumun iyileştirilmesi, sürdürülebilirliği ve yenilenmesine katkıda bulunacaktır.

Toplulukta Öğrenme

Yüksek Lisans Enstitüsü topluluğun gücünü değerlendırir. Kendimizden çok gruplarla daha etkili bir şekilde öğreneceğimize inanıyoruz. Bu nedenle, tüm programlarımızı işbirlikçi bir öğrenme ortamı kuran kohortlarda - yetişkin öğrencilerin gruplarında yürütüyoruz. Kohort modeli, diyalogu ve canlı fikir alışverişini geliştirerek, her öğrenicinin daha büyük bir gruba bağlı kalırken kişisel düzeyde bir anlam yaratmasına yardımcı olur. Bu, öğrenme sürecini dinamik, alakalı ve insancıl hale getirir.

Kohortlar ayrıca yüksek lisans ve sertifika programlarımızda süreklilik yaratmaktadır. Bütün lisans programını yakından tanıtan bir yetişkin öğrenci grubuyla tamamlayarak öğrenciler, toplumlarının güvenliği, güvenliği ve dostluğu içinde gelişebilirler ve büyüyebilirler. Kohortta her sese saygı duyulur ve her öğrenci bireysel ve kolektif büyümeye ve keşfetmeye katkıda bulunur.

Destek Dünyası

TGI'de öğrenme sınıfın dört duvarında sona ermez. Fakülte ve idaremiz her zaman öğrencileri okumakta ve öğrencileri çalışmalarında desteklemektedir. Ayrıca, öğrencilerin TGI'de öğrendiklerinin kişisel ve mesleki gayretlerinde onlara yardımcı olmasını sağlamak için aşağıdaki kaynakları sağlıyoruz:

  • Program tamamlandığında potansiyel kariyer plasmanlarının yanı sıra değerli eğitim fırsatları sunan eller üzerinde mentorluk ve stajlar
  • Öğrencileri mezuniyet sonrası mesleki hayatlarının bir sonraki aşamasına sokmaya yardımcı olan bir Sonuç Projesi tasarlama ve uygulama fırsatı
  • Öğrencilere staj ve danışmanlık yerleştirmeleri konusunda yardımcı olabilecek ve proje gelişimini sonuçlandıran fakülte ve program koordinatörlerinin devam eden geribildirimi ve uzmanlığı
  • Mezunlar Dizini, yıllık Mezunlar toplantıları ve özellikle TGI mezunları için hazırlanan diğer eğitim kaynaklarına erişimi içeren, program tamamlandığında gelişen Mezunlar Derneği üyeliği

Konumlar

  • Bethany

    171 Amity Rd, Bethany, CT, 06524, Bethany

    sorular