Keystone logo
The Interior Design School

The Interior Design School

The Interior Design School

Tanıtım

İster iç tasarım alanında kariyer yapmak ister, ister sadece kendi evinizde bir odayı yeniden tasarlamak isterseniz, yol gösterici ilkeler aynı kalır. 1991 yılında Iris Dunbar tarafından kurulan The Interior Design School , yaratıcı uygulamalarla keşfetmek isteyen insanlar için stüdyo tabanlı profesyonel eğitimin gelişen ve duyarlı bir programını yürütmektedir . Okulun etiği, öğrencileri mevcut çağdaş iç tasarım konusunda eğitmek ve endüstri içinde yakın bağlantıları sürdürmek ve yüksek personel-öğrenci oranları sunmaktır.

Felsefe

The Interior Design School öğretim felsefesi, pratik bir tasarım stüdyosuna öykünür ve profesyonel uygulamalar için gerekli tüm becerileri, konuları kapsar. Serbest çizimlere, çizimlere, tekstillere aydınlatma ve iç tasarım uygulamalarının tüm yönleri dahil. Her yıl, ders içeriği, sonucun endüstri standartlarına uygun olmasını sağlamak için gözden geçirilir. Öğretme süreci kişisel brifing programlarına dayanmaktadır ve tüm projeleriniz iç mekan tasarımcıları tarafından sunulmakta ve değerlendirilmektedir.

Stüdyo

Stüdyo, ilgili ve profesyonel bir ortamda çalışmanıza olanak sağlayan , işlevsel bir tasarım pratiğini temsil ediyor . Alan, ilham verici bir stüdyo oluşturmak için bol miktarda doğal ışıktan yararlanan bireysel iş istasyonları ile tasarlanmıştır. Kütüphane ve konferans salonu kapsamlı tasarım ve referans kitapları, örnekler, kataloglar ve güncel dergilerle donatılmıştır. Öğrenciler eskiz defterleri, çizim tahtaları ve Apple MacBook Pro bilgisayarları ve uygun yazılımın bir kombinasyonu kullanılarak öğretilir.

yer

The Interior Design School , Londra'nın kuzey-batısındaki Queens Park Tasarım Bölgesi'nde , kafe, şarküteri ve yakındaki Salusbury Yolu'ndaki bağımsız dükkanlar gibi gelişen yerel bir iş dünyasında yer almaktadır. Bölge toplu taşıma araçlarıyla, Bakerloo Hattı'ndaki 2. Bölge'de ve karayolu trenlerine, yerel otobüslere iyi bağlantılara sahip olup, sıkışık bölgenin dışındadır.

Konumlar

  • London

    Lonsdale Road,22, NW6 6RD, London

programlar

sorular