Keystone logo
The International Academy Of Osteopathy

The International Academy Of Osteopathy

The International Academy Of Osteopathy

Tanıtım

Öğrencilerimizi güvenli, yetkin ve bağımsız osteopatlar olarak yetiştirmek istiyoruz. Bu nedenle, mümkün olan en yüksek akademik standartları karşılayan modern kursları sunuyoruz. İyi bir bilimsel vakıf tarafından büyük mağazalar kurduk (Kanıta Dayalı Uygulamalar - EBP). Öğrencilerimizin her zaman geniş bir bilimsel bilgiye dayalı olarak hareket etmeleri beklenir.

Kalite. Yenilik. Takdir. Saygı. IAO®'nun öngördüğü şey de budur.

  • Kalite : Derslerimizi daha da iyi hale getirmenin yollarını sürekli arıyoruz. Bugünkü öğrenciler bu konuda önemli bir rol oynamaktadır: Kısmen geri bildirimlerimiz sayesinde hizmetlerimizin kalitesini artırabiliriz.
  • Yenilik : IAO® son gelişmelerden haberdar olur (Kanıta Dayalı Uygulama). Yıllardır, müfredatımızda "harmanlanmış öğrenme" uygulamaktayız. Bu, öğretim yöntemimizin klasik öğretim ve e-öğrenme kombinasyonundan oluştuğu anlamına gelir. Buna ek olarak, Kanıta Dayalı Uygulama modelini derslerimizde daha da görünür kılmanın yollarını aramaya devam ediyoruz.
  • Takdir : Osteopati disiplininin yanı sıra personelimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerin çabaları için çok takdir ediyoruz.
  • Saygı : Sadece öğrencilerimize, öğretmenlerimize, asistanlarına ve personeline değil, aynı zamanda hastalara da saygı duymak. Osteopat ve hastası arasındaki ilişki karşılıklı saygıya dayanır.

Osteopatik meslek

IAO®, eğitim organize ettiğimiz tüm ülkelerde osteopatik mesleğin akademik doğasını arttırma ve osteopati mesleğini tanımaya yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Mevcut tıp meslekleri ile işbirliği, bu açıdan çok önemlidir.

Sosyal amaç

Osteopati kurslarımıza ek olarak, sosyal amaçlı da deniyoruz ve yerine getiriyoruz. Gent ve Antwerp'deki (Belçika) kliniklerimizde, herkese osteopatik bir tedaviden faydalanma şansı veriyoruz. Kliniklerimizde, hastalar son sınıf öğrencilerimiz tarafından tabii ki her zaman nitelikli bir osteopat gözetiminde ücretsiz olarak tedavi edilebilirler.

Konumlar

  • Ghent

    Kleindokkaai 3-5 , B-9000, Ghent

programlar

sorular