Keystone logo
© The JAMD, Sarah Meltzer Golan
The Jerusalem Academy of Music and Dance

The Jerusalem Academy of Music and Dance

The Jerusalem Academy of Music and Dance

Tanıtım

Yeteneği belirlemek, geliştirmek ve potansiyelini gerçekleştirmeye yardımcı olmak, The Jerusalem Academy of Music and Dance 'in amacıdır. 3 kurumu, konservatuvarı, lisesi ve akademisi her gün 1600 yetenekli genci kapılarında karşılıyor. Müzik ve dansa bağlılıklarını öğrenmek, yaratmak ve ifade etmek için geliyorlar.

JAMD, her yaş seviyesinde fırsat sağlamada benzersizdir. Fakültenin uluslararası üne sahip üyeleri, öğrencilerle sadece akademi düzeyinde çalışmakla kalmıyor, birçoğu konservatuar ve lisede etkinliklere ve performans gruplarına katılıyor. Akademiden gelen öğrencilerin bir konservatuar/lise performansında düzenli olarak performans gösterdiği ve daha küçük çocukların akademide performans gösterdiği bulunabilir.

JAMD'deki profesörler ve öğretmenler İsrail'in en iyileridir ve birçoğu müzik ve dans dünyasında çok beğenilen sanatçılar olarak uluslararası alanda aktiftir. JAMD, öğrencilerinin tüm yeni gelişmelerden haberdar olması için diğer müzik ve dans okullarıyla uluslararası bağları teşvik ederek öğrenci değişim programlarını teşvik eder.

JAMD'deki müfredat dinamiktir, akademik çalışma ve pratik mesleki deneyimin bir karışımıdır. Yenilik, JAMD'de sürekli genişleyen çeşitli çalışma olanakları sunan bir sabittir. Eğitim programlarındaki kültürlerin harmanlanması, fakülte ve öğrencilerinin farklı geçmişlerini yansıtır. Orta Doğu müziğinin, Avrupa klasik müziğinin, cazın ve barok müziğin tek çatı altında öğretildiği bir ortam ortaya çıkıyor. Dans alanı, klasik bale, modern dans, doğaçlama ve JAMD'nin öncülüğünü yaptığı Hareket ve Hareket Notasyonu Bölümünü içerir.

Konumlar

  • Jerusalem District

    Jerusalem District, İsrail

sorular