Keystone logo
The King's University

The King's University

The King's University

Tanıtım

Kral Üniversitesi (TKU) çoklu ABD şehirlerde şube kampüsleri ve eğitim siteleri ile bir akredite, Ruh-güçlenmiş, evanjelik bir üniversitedir. TKU öğrencilere dinamik yerel kiliseler içinde pratik bakanlık deneyimi ile yüksek öğrenim birleştirerek tam bir eğitim deneyimi sunar. Bu tam bir eğitim deneyimi hazırlar ve öğrenciler, yerel kilisede pazarında hizmet ve tüm dünyaya donatıyor.

Dr Jack Hayford, Kral'ın Üniversitesi Kurucusu ve Şansölye ve Pastor Robert Morris, Ağ Geçidi Kilisesi Kıdemli Pastor kurucu, o Dr., benzersiz bir ortaklık ekili Hayford Geçidi Kilisesi bir havarisel yaşlı olarak hizmet vermektedir ve Pastor Robert şu anda Kral'ın Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı olarak görev yapmaktadır. Dr Hayford ve Pastor Robert Allah onlara nüfuz verir her yerde Krallığı iş için erkek ve kadınlar yetiştirmek onların vizyonu mükemmellik ve profesyonellik değerini paylaşır. Bu ortak vizyon Ağ Geçidi Kilisesi'nde bir TKU kampüs kurulmasına yol açtı.

DFW Southlake kampüsünde 700'den fazla öğrenci, üniversite çapında ve 270 öğrenci ile TKU dinamik bir öğrenme ortamı ve Ruh-güçlenmiş topluluk öğrenmek beceri ve yeteneklerini geliştirmek, ve sevgili öğrenciler, fakülte ve ilişkilerde büyümeye onun öğrencilere Allah.

Konumlar

  • Southlake

    2121 E. Southlake Blvd Southlake, TX 76092, , Southlake

sorular