Keystone logo
The Master Institute of Visual Cultures – St. Joost School of Fine Art and Design

The Master Institute of Visual Cultures – St. Joost School of Fine Art and Design

The Master Institute of Visual Cultures – St. Joost School of Fine Art and Design

Tanıtım

The Master Institute of Visual Cultures – St. Joost School of Fine Art and Design

Master Institute, Hollanda'nın güneyinde, Hertogenbosch şehrinde yer alan St. Joost Güzel Sanatlar ve Tasarım Okulu'nun bir parçasıdır. Avrupa ve Avrupa sanat ve tasarımının merkezinde yer alan enstitü, teori ve pratiğin geniş bir perspektifini sunar ve canlı bir uluslararası değiş tokuşa izin verir. Modern, 7/24 tesislerimiz ve açık stüdyo konseptimiz, zengin, çok disiplinli bir uygulamanın gelişebileceği verimli bir ortam yaratmaktadır.

Yüksek Lisans Enstitüsü, uygulamalı rehberlik disiplinlerarası araştırma Pathways konusunda öğrencileri teşvik eder ve destekler. Öğrencileri daha kapsayıcı, açık, yansıtıcı ve duygusal olarak değiştirebilecek hale getirmek için sabit varsayım ve referans kümelerinin referans çerçevelerini dönüştüren bir öğrenmeyi teşvik ediyoruz.

Öğrenme topluluğumuz kültürlerarasıdır; farklı kökenlerden gelen öğrenciler politik ve sanatsal konumlara farklı bakış açıları getiriyor. Çoğulluğu kucaklarız. Enstitü, programların belirli alanlarında ve öğretmenler ve araştırma profesörleri tarafından başlatılan araştırma gruplarında araştırma için canlı bir ortam sunmaktadır. Kendi kendine yönlendirme ve kendi kendine organizasyon anahtardır. Öğrencilerin, uygulamalarını bilerek, stratejik ve etik olarak şekillendirebilen profesyonellere dönüşmesine izin vermeyi taahhüt ediyoruz.

Ana web seminerleri

Animasyon Ustamız ve Güzel Sanatlar ve Tasarım Ustamız hakkındaki ana web seminerleri için bize katılın. Dört farklı oturumda öğretim görevlileri çalışma programları hakkında benzersiz bir fikir verir. Ustalarımızın bir sanatçı veya tasarımcı olarak profesyonel uygulamanızı nasıl geliştirebileceğini öğrenin.

23 Şubat 2021 Salı

  • Animasyon Ustası - 11.00 CET
  • Ekoloji Vadeli İşlemleri Yüksek Lisansı - 3.00 pm CET

26 Şubat 2021 Cuma

  • Görsel Sanatlar ve Post-Çağdaş Uygulama Ustası - 11.00 CET
  • Konumlandırılmış Tasarım Ustası - 3.00 CET

Bu bağlantı https://fd7.formdesk.com/omnismart/Master_Webinar_Feb2021 aracılığıyla web seminerlerine kaydolun

Avans Uygulamalı Bilimler Üniversitesi

Master Görsel Kültürler Enstitüsü (MIVC) ve St. Joost Güzel Sanatlar ve Tasarım Okulu, Avans Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nin bir parçasıdır. MIVC'nin tüm yüksek lisans programları, 's-Hertogenbosch şehrinin kalbine yakın, tek bir kampüs içinde yer almaktadır.

Konumlar

  • 's Hertogenbosch

    Parallelweg 21-23, 5223AL, 's Hertogenbosch

sorular