Keystone logo
The Mico University College

The Mico University College

The Mico University College

Tanıtım

Mico ÜNİVERSİTESİ KOLEJİ yüksek lisans düzeyinde öğretmen eğitimi sağlamak Jamaika Üniversite Konseyi (UCJ) tarafından tescil edilmiştir. Bu programın Jamaika Üniversitesi Konseyi (UCJ) tarafından onaylanmış olduğu not edilmelidir.

Lisans Dereceleri Lisansüstü Eğitim Mico Okulu çok yetenekli eğitimciler, liderlik personel, politika yapıcıları ve problem çözen üreterek akademik manzara dinamik katkı yapmak için bir görev vardır.

Teknolojik ve Eğitim Araştırmaları Enstitüsü (ITER) ile işbirliği, Lisansüstü Çalışmalar Fakültesi teşvik ve mezun, ileri lisans ve çalışmanın profesyonel programlar sunan bir kalite kurumsal koordinat, araştırma ve uygun halka hizmet sağlamak istiyor bizim misyon.

Şu Okul dört (4) Yüksek Lisans Programları sunmaktadır:

Öğretimde Master of Arts (MAT) Eğitim Yönetimi İcra Masters (ENEM) (bazı dersler İş Mona Okulu tarafından verilmektedir) Özel Eğitim Yüksek Lisans M.Sc Danışmanlık ve Sosyal Çalışma

Öğrenim ve Ücretler Öğrenim yılda değişebilir oranları ile kredi başına ücret uygulanır. Zorunlu Üniversite ücretleri çeşitli öğeler için eklenir. Öğrenciler tam ödeme yapmak için gerekli, ancak bir ödeme planı genellikle Hesaplar Bölümü'nden edinilebilir edilir. Kredi başına akım ücreti $ 16,000.00 ve öğrenciler dönem başına 9 kredilik en az sürdürmeye bekleniyor.

Giriş Koşulları 1.. Akredite bir kurumdan en az bir lisans derecesine sahip olmalı ve bir olabilir: -Trained mezunu - öğretmen eğitimi 2 olmadan öğretmen eğitimi ve -Ön eğitimli graduate- derecesi ile tamamladı. Daha önce gelen resmi Transkript Kolejler ve Üniversiteler katıldı.

  1. İki referans mektubu: başvuranın performansı ve işe tutum kanıtlamak bir yönetici veya diğer personelin bir.
  2. University College Kabul Kurulu tarafından uygun kabul edilebilir herhangi bir başka nitelikleri.
  3. Güncel İstihdam kaydı.
  4. Niyet ve beyanı yazılı bir sayfa kağıt 'Bu Çağda, Organizasyon Lider olmak ne demektir.'

Uygulama Üniversitenin kaydının önemli bir parçasıdır ve dikkatle ve doğru tamamlanması gerekmektedir. Eksik başvuru formları reddine yol açabilir.

Başvuru JA Mico University College ödenecek yapılan 700,00 $ bir geri ödemesiz başvuru ücreti de dahil olmak üzere, kabul başvurunuzu tamamlamak gerekir. Başvuru formları online bulunabilirlik veya Öğrenci İşleri Dairesi altındadır.

Son Teslim Tarihi: Eğitim Enstitüye başvurun.

Konumlar

  • Kingston

    The Mico University College 1A Marescaux Road Kingston 5 , Kingston 5, Kingston

    sorular