Keystone logo
The National Graduate School of Quality Management

The National Graduate School of Quality Management

The National Graduate School of Quality Management

Tanıtım

Kalite Yönetimi Ulusal Enstitüsü (NGS) misyonu ", en iyi uygulamalar" QSM ve kodlaması kolaylaştırmak ve önemli yenilikçi modeller oluşturmak için, hangi peşin Kalite Sistem Yönetimi (QSM) alanında bilgi eğitim programları sunmaktır , kurumsal çapta veya ulusal önemi ve uygulama. NGS programları NGS fakülte ve işveren veya sponsor somut sonuçlar göstermelidir derece "proje" üzerinden her derecesine misyonunu performansa dayalı başarıları göstermektedir. Öğrencilerin bilgi ve 1993'ten beri pratik, işle ilgili projelerde bu bilginin uygulanmasını göstermek olduğunu gerektirmiştir.

Kalite Yönetimi Ulusal Enstitüsü (NGS) bir odak noktası ile profesyonel bir uygulama kurumdur:

Kavram, ilke ve performans mükemmellik için kaliteye dayalı sistem yönetimi araçlarının yüksek seviyeli bilgi ve anlayışı ile çalışan yetişkinlere sağlamak. Örgütsel performans mükemmellik için somut ve ölçülebilir sonuçlar elde etmek için davranışsal, analitik, müşteri hizmetleri ve liderlik becerileri olan bireyler yetiştirmektir. Ülke kamu ve özel sektörde kaliteye dayalı sistem yönetimi genel anlayış artırmak için. Anlayış ve kavramlar, ilkeler ve araçları uygulama ilerletmek için mümkün savunucuları ve kalite sistemleri yönetiminin eğitimcileri geliştirmek.

Kalite Yönetimi programlarının Ulusal Enstitüsü eğitim amaçları şunlardır:

Kar amaçlı değil, kar amacı gütmeyen kuruluşlara hızlı katkılar yapmalarını yetkisi olacak işle ilgili yüksek öğrenim öğrencilerine, özellikle çalışan yetişkin ve diğer geleneksel olmayan öğrencilere sağlamaktır. Bir ekip çalışması yaklaşımı esas benzersiz yönetim bilimleri ve kalite sistemleri bilimleri hem merkezli özel bir müfredat içinde, titiz, heyecan verici, zorlu, teorik ve pratik öğrenme deneyimi, öğrencileri meşgul ve ölçülebilir sonuçlar gerektiren bir iş projesi içeren belirleyin. Profesyonel iş deneyimi yanı sıra uygun eğitim kimlik bilgileri ile uygulayıcıları kim yüksek nitelikli öğretim sağlamak. Açık ve etkili başkaları ile etkileşim için gerekli kaynakları kazandırmak için. Kazandırmak ve öğrencilere liderlik yönetimi hizalanmış ilişkisi ve etik davranış bir kalite sistemleri teması göstermek için. Çalışan yetişkinlerin kapasitelerine müfredat teslim yönetmek ile uyumlu hızlandırılmış olarak lisans teklifleri kolaylaştırmak için. Soruşturma yöntemleriyle donatmaktır. Alanındaki araştırmalara işyeri ve cevaplarda bu bilginin uygulanmasından elde edilen sürekli iyileştirme sürecine kalite sistemleri yönetimi olarak bilinen bilginin gövdesini tabi. Aramak ve programın canlılığını değerlendirmek için başarıları ve davalı mezunları değerlendirmelerini ve sponsor işverenleri izlemek için.

Akreditasyon

Kalite Yönetimi Ulusal Enstitüsü New England Okullar Birliği ve Kolejler, Inc tarafından akredite edilmiştir Yükseköğretim Kurumları üzerindeki Komisyonu aracılığıyla. New England Association tarafından yükseköğretim kurumunun Akreditasyon o karşılar veya periyodik olarak bir akran değerlendirmesi sürecinden uygulanan kurumsal kalitesinin değerlendirilmesi için kriterleri aştığı belirtir. Akredite olmuş bir kolej veya üniversite, esasen bu yüzden yapıyor, uygun eğitim programları aracılığıyla belirtilen amaçlarını gerçekleştirmek için gerekli kaynakları vardır biridir ve öngörülebilir gelecekte de devam edeceğini makul kanıtlar veriyor. Kurumsal bütünlüğünü de akreditasyon yoluyla ele alınmaktadır. New England Association tarafından Akreditasyon kısmi değil ama bir bütün olarak kurumun için de geçerlidir. Bunun gibi, sunulan her ders ya da programın bir garanti veya bireysel mezunlarının yetki değildir. Aksine, kurum katılacak öğrenciler için mevcut fırsatların kalitesi hakkında makul güvence sağlar. New England Association tarafından akreditasyon statüsü ile ilgili Sorular kurumun idari personele yönelik olmalıdır.

SCHEV

Ulusal Enstitüsü Virginia Yükseköğretim Danıştay (SCHEV) tarafından çalışacak şekilde onaylanmıştır: Özel ve Out-of-Devlet Yükseköğretim Lise Sonrası Eğitim Danıştay Virginia James Monroe Bina 101 N. 14th Street, 9 Kat Richmond, VA 23219 (804) 225-2600

Konumlar

  • Falmouth

    186 Jones Road, MA 02540, Falmouth

sorular