Keystone logo
The New School

The New School

The New School

Tanıtım

Hakkımızda

New York City'de, akademisyenlerin, sanatçıların ve tasarımcıların bir araya gelip kongreye katılmak ve olumlu bir değişim yaratmak için bir araya geldiği yeni bir üniversiteyi keşfedin. Üniversitemiz dünyanın en hareketli ve çeşitli şehirlerinden birinde konumunun avantajından yararlanıyor. Kolejlerimiz, Parsons School of Design, Eugene Lang Koleji Sanat Okulu, Sahne Sanatları Koleji, Sosyal Araştırmalar için The New School , Halkla İlişkiler Okulları ve Parsons Paris'i içermektedir.

1919'daki kuruluşumuzdan bu yana, The New School , entelektüel ve yaratıcı düşüncenin sınırlarını yeniden tanımlayarak, akademik bir merkez olarak yeniden tanımlamıştır. Eğitime sıkı, çok boyutlu yaklaşımımız, disiplinler arasındaki duvarları çözer ve ilerleyen zihinleri beslemeye yardımcı olur. Üniversitemizde, öğrenciler, karmaşık ve hızla değişen bir dünya için benzersiz, bireysel yollarını şekillendirmek için akademik özgürlüğe sahiptir.

Önde gelen öğretim üyeleri ve dünyaca ünlü mezunlar ile, dünya üzerinde etkili olacak ve zamanımızın en acil sosyal sorunlarını çözecek öğrencileri geliştirmeye kararlıyız.

Misyon ve Vizyon

The New School geleceği geçmişimizi tanımlayan temel değerler tarafından şekillendirilecek: akademik özgürlük, hoşgörü ve deney.

Misyon

The New School , öğrencileri hızla değişen bir topluma anlamayı, katkıda bulunmayı ve başarılı olmalarını sağlayarak, dünyayı daha iyi ve öncelikli bir yer haline getirmektedir. Öğrencilerimizin sağlam bir eğitimin sağladığı becerileri ve ortaya çıkan yaratıcı ekonomide başarı ve liderlik için gerekli olan yetkinlikleri geliştirmelerini sağlayacağız. Ayrıca, insanların dünyamızı daha iyi anlamasını ve yerel ve küresel toplulukların koşullarını iyileştirmesini sağlayan pratik ve teorik bilgi üretmeye de öncülük edeceğiz.

Vizyon

Demokrasi, kentleşme, teknolojik değişim, ekonomik güçlenme, sürdürebilirlik, göç ve küreselleşme gibi, zamanımızın konularını incelemek için tasarım ve sosyal araştırmaların yönlendirildiği bir üniversiteyiz ve olacak. Daha iyi tasarlanmış objeleri, iletişimi, sistemleri ve sosyal ihtiyaçları karşılayacak organizasyonları giderek daha fazla talep eden bir dünyada etkili katılım için önde gelen entelektüel ve yaratıcı merkez olacağız.

Vizyonumuz, misyonumuzu ve değerlerimizi canlandıran küresel ekonomideki, toplumdaki ve çevredeki değişimleri ile uyumludur:

  • Yaratıcılık, yenilikçilik ve statükoya meydan okuma arzusu, neyi ve nasıl öğrettiğimizi ve üniversitenin entelektüel hırslarını etkileyecektir.
  • Sosyal katılım, öğrencilerin akademik deneyimlerini eleştirel olarak katılımcı vatandaşlar haline getirmelerine yardımcı olacak, sorunları çözmeye ve kamu yararına katkıda bulunmaya adamış olmalıdır.
  • The New School bu ilkeleri benimsemesi ve karmaşık problemlerle uğraşmak için bireyleri gerektiren küresel ekonomi, toplum ve çevre vardiya ele yenilik, daha akıcı ve esnek kariyer izlemesi gerektiğini Pathways ve işbirliği değişim yaratmak.

Eğitimsel Yaklaşım

The New School mirasını geleneksel olmayan bir üniversite ve toplum olarak genişletmek, çevik ve değişime cevap vermek olarak misyonumuzu yerine getireceğiz:

  • Kritik güncel konulara odaklanır ve ilgilenir
  • İnsanın durumunu iyileştirmek için sistemler ve ortamlar tasarlarken insani ve kültüre öncelik verir, tasarım düşüncesine ve liberal, yaratıcı ve sahne sanatlarına yön veren bir yaklaşım
  • Eğitim deneyiminin merkezinde işbirlikçi, proje tabanlı öğrenme
  • New York City konumumuzdan ve küresel şehir merkezlerine bağlanabilirliğimizden tam anlamıyla yararlanır

Üniversite liderliği

The New School geleceği geçmişimizi tanımlayan temel değerler tarafından şekillendirilecek: akademik özgürlük, hoşgörü ve deney. Liderlik ekibimiz bu görevi hayata geçiriyor.

Öğrencilere mükemmel hizmet sunma ve titiz bir akademik ortamı ilerletme taahhüdüyle, üniversitemizin liderleri çağdaş konulara uyum sağladığımızı ve yanıt verdiğimizi, daha kapsayıcı bir topluluk oluşturduğumuzu ve öğrenciler arasında yaratıcılık ve işbirliğini geliştirdiğimizi garanti eder.

Konumlar

  • New York

    the new school, , New York

sorular