Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
The Proofreading Academy

The Proofreading Academy

The Proofreading Academy

Tanıtım

Bir Profesyonel Gibi Proofread Öğrenin

Düzeltme Akademisi, her belge stili için modern düzeltme okuması teknikleri öğretir. Size iş yerinde mükemmel belgeleri nasıl yaşayacağınızı ya da geçiminizi nasıl sağlayabileceğinizi göstereceğiz.

Çevrimiçi kursumuz sizi eğitir:

 • İşletme, akademik ve yaratıcı metinleri düzenleme
 • Microsoft Word'de bulunan araçları kullanarak etkin bir şekilde prova okuma
 • Farklı standart İngiliz lehçeleriyle çalışırken hataları önleyin

Düzeltme Kursu Dağılımı

Muhtemelen birçok farklı ders araştırıyordunuz. Ama hangisi sizin için uygun?

Küçük bir ekibin etkileşimli, kişiselleştirilmiş ve arkadaş canlısı kurslarını sunuyoruz. Gücümüz, yaklaşılabilirliğimiz ve öğrencilerimizle aldığımız özen. Tüm öğretmenlerimiz de serbest prova okuyucular olarak çalışmaya başladıkça, bunun nasıl bir his olduğunu biliyoruz ve profesyonel bir prova okuyucusu olarak ilk adımlarınızı atmanıza yardımcı olmak istiyoruz.

Kursu tartışmak veya serbest meslek sahibi olarak yaşam hakkında konuşmak için öğretmenlerimizden biriyle görüşmek isterseniz, sizinle konuşmaktan her zaman mutluluk duyarız.

İşte kursumuzda sunduklarımız:

 • İnteraktif Alıştırmalar
 • Öğretmenlerden Kişisel Geribildirim
 • Ücretsiz Skype Öğrenimi
 • Düzeltme Atamaları
 • Kullanıcı Forumu
 • Bir Kapsamlı Kurs
 • Kurs Tamamlamada İş Garantisi

Dersin İçeriği ve Tanımı

Düzeltme Akademisi, her durum için modern düzeltmeler ve düzenleme teknikleri öğretir. İster tam bir acemi olun, ister sadece yeniden okuma becerilerinizi geliştirmeye çalışın, kursumuz potansiyelinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabilir.

Yazım, dilbilgisi ve noktalama işaretlerindeki hataları düzeltmekten, farklı yazma ve referans stilleriyle başa çıkmaktan Proofreading Academy, profesyonel yaşamınızda ve kendi belgelerinizi yazarken kullanabileceğiniz beceriler sunar. Ayrıca, Microsoft Word'ün etkili bir şekilde nasıl kullanılacağını da kapsar.

En az 30 saatlik bir eğitim sunan Proofreading Academy, testler ve pratik alıştırmalar ile bir özel ders hizmetine erişim sağlar, böylece ihtiyaçlarınızı daha iyi karşılayabiliriz (her kullanıcı öğretmenlerimizden biriyle 30 dakikalık ücretsiz bir Skype çağrısına hak kazanır) . Kurs, aşağıdakiler de dahil olmak üzere şu anki modüllerle, kendi zamanınızda kendi hızınızda öğrenebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır:

1. Düzenleme ve Düzeltme: Bir Giriş

Profesyonel düzenleme ve prova okumayı içerenlere genel bir bakış.

2. Microsoft Word'ün Temelleri

Değişiklikleri İzle ve diğer önemli önemli bilgileri okuma araçlarını Microsoft Word'de kullanma kılavuzu.

3. Yaygın Yazım Hataları

Belgelerde yaygın yazım hataları nasıl belirlenir ve düzeltilir?

4. Ortak Dilbilgisi Hataları

Farklı türlerdeki belgelerde gramer hataları nasıl düzeltilir?

5. Ortak Noktalama Hataları

Virgüllerin, tam durakların ve diğer noktalama işaretlerinin doğru kullanıldığından nasıl emin olunur?

6. Diğer Yaygın Hatalar

Latince terminoloji, kısaltmalar, sayı kullanımı ve büyük harf kullanımı ile ilgili hataların nasıl düzeltileceği (diğer konular arasında).

7. Uygulamada Düzeltme: Stil

Doğru yazma stilini sağlamak için bir belgeyi düzenlemenin temelleri kullanılır.

8. Pratikte Düzeltme: Akademik Düzeltme

Lisans çalışmalarından dergi makalelerine ve doktora tezlerine kadar, akademik belgelerin okunmasına dair derinlemesine bir bakış.

9. Akademik Prova Okuma: Referanslama ve Alıntılar

Akademik yazıda kullanılan başlıca referanslama sistemlerine ve kaynak gösterme ve referanslarla uğraşırken prova okuyucularında karşılaşılabilecek hata türlerine genel bir bakış.

10. Microsoft Word'de Biçimlendirme

Microsoft Word'de belgelerin nasıl biçimlendirileceğine ve belgelerin yeniden okunmasını ve düzenlenmesini kolaylaştıran birkaç ek fonksiyona yakından bakın.

11. Nihai Düzeltme Değerlendirmesi

Ne öğrendiğini gösterme şansı! İki yeniden okuma testi ve bir biçimlendirme testi alacaksınız. Bu konuda detaylı öğretmen geribildirimi alacaksınız. Eğer% 80 veya daha fazla puan alırsanız, Proofed Inc için çalışan serbest bir rol size hemen sunulacak. Olmazsa, eğitmenlerimizden biriyle özel bir geri bildirim çağrısından sonra tekrar sınava girme şansına sahip olacaksınız.

Yapmanız gereken tek şey, her modülde kaydolmayı bitirmek ve her modülde ilerlemek, modül sonu prova okuması ve bir sonrakine geçmek için testler yapmaktır (bazı orta modül alıştırmaları ve sınavlarla birlikte kendinizi test edebilmeniz için) ilerledikçe öğrendikleriniz üzerinde). Kursun sonunda son bir tekrar okuma alıştırması da var.

Kaydolduktan sonra kursu tamamlamak için altı ayınız vardır (daha fazla bilgi için şartlar ve koşullara bakın). İşiniz bittiğinde, belgeleri profesyonel olarak düzenlemeye ve düzeltmeye başlamak için tam olarak nitelikli olacaksınız. Serbest prova okuyucusu olarak iş bulma konusunda tavsiyeler bile sunacağız!

Proofreading Academy, saygın bir uluslararası prova uzmanı ağı olan Proofed Inc. tarafından geliştirilmiştir. Bu kursu oluştururken kolektif tecrübemizi profesyonel prova okuyucular ve editörler olarak seçtik ve bugün mevcut olan diğer prova okuyucular ve düzenleme e-öğrenim kurslarından çok öğrencilere daha fazlasını sunduğuna inanıyoruz.

Proofreading Akademisi hakkında başka bir şey bilmek isterseniz, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Konumlar

 • New York

  Suite 30, 101 St Mark’s Pl, 10009, New York

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular