Keystone logo
The Skolkovo Institute of Science and Technology (Skoltech)

The Skolkovo Institute of Science and Technology (Skoltech)

The Skolkovo Institute of Science and Technology (Skoltech)

Tanıtım

145395_image_2020-11-20_16-42-51.png

GERÇEK ZAMANLI Skoltech hakkında duymak ve sormak istediğiniz her şey. Skoltech temsilcileriyle tanışın, sorularınıza yanıt alın ve kampüsümüzü sanal olarak keşfetmeye hazır olun.

STEM geçmişine sahip öğrencileri ve mezunları, Yüksek Lisans veya Doktora programlarını sürdürmekle ilgilenenleri davet ediyoruz. Skoltech'in Çevrimiçi Açık kapıları için çalışmalar. Mevcut programlar ve müfredat yapısı, Skoltech'in tanınmış öğretim üyeleri, kariyer olanakları, kampüs içi ve dışı öğrenci hayatı ve daha fazlası hakkında genel bir bakış elde edeceksiniz. Ayrıca, kabul ile ilgili ayrıntıları ve başvuru süreciyle ilgili sorularınızı sorma fırsatını da alacaksınız.

Skoltech'in en iyi uzmanları, ilgi alanlarına adanmış bir sunum yapacak ve Skoltech'te öğrenci olmanıza yardımcı olacak.

Buradaki bağlantıda daha fazla ayrıntı bulun

Skoltech, 2011 yılında dünyaca ünlü bir grup bilim insanı tarafından kurulmuş, uluslararası lisansüstü araştırma odaklı bir üniversitedir. Skoltech'in müfredatı teknoloji ve yeniliğe odaklanır ve 10 teknolojik disiplinde yüksek lisans programları sunar. Öğrenciler titiz teorik ve pratik eğitim alırlar, kendi araştırma projelerini tasarlarlar, stajlara katılırlar ve İngilizce olarak girişimcilik becerileri kazanırlar. Fakülte, uluslararası akreditasyona ve başarılara sahip güncel araştırmacılardan oluşmaktadır.

Skoltech, Rus bilimsel mükemmellik geleneğini dünyanın her yerinden en iyi uygulamalarla birleştiriyor. Temel bilimi girişimcilik ve yenilikçilikle birleştirir. Uluslararası atmosfer, Rusya'dan ve yurtdışından dünyaca ünlü profesörler ve bilim adamları, mükemmel donanımlı laboratuvarlar ve topluma ve endüstriye yakın entegrasyonla desteklenen bu yaklaşım, öğrencilere birinci sınıf bir yüksek öğrenim alma ve geniş kariyer ve iş beklentileri kazanma fırsatı verir.

111168_TSL_3334.jpg

Doğa Endeksindeki En İyi 100 genç üniversiteden birine başvurun. Skoltech, MSc ve Ph.D. programlar :

 • İleri Hesaplamalı Bilim
 • Gelişmiş Üretim Teknolojileri
 • Veri Bilimi
 • Enerji Sistemleri
 • Nesnelerin İnterneti ve Kablosuz Teknolojiler
 • Yaşam Bilimleri
 • Malzeme Bilimi
 • Matematik ve Teorik Fizik
 • Petrol Mühendisliği
 • Fotonik ve Kuantum Malzemeleri
 • Uzay ve Mühendislik Sistemleri

Skoltech'i diğer üniversitelerden ayıran şey, MSc çalışmalarınızı önemli bir yaşam döngüsü haline getirecek olağandışı ortamdır:

 • Eğitim: Dersler ve pratik dersler dünyaca ünlü uzmanlar tarafından verilir. Öğrenciler çeşitli derslerden birini seçerek kendi eğitim programlarını tasarlayabilirler
 • Bilim: Bilim, eğitim sürecine sıkı sıkıya entegre edilmiştir: her öğrenci kendi araştırma projelerini yürütür
 • Gerçek hayat deneyimi: Endüstriyel daldırma sağlıyoruz: Önde gelen endüstriyel şirketlerde, öğrencilerin bilgi ve becerilerini eyleme dönüştürdüğü 8 haftalık bir staj
 • Girişimcilik: Akademik eğitiminizi, fikirlerin ve araştırma bulgularının nasıl ticarileştirileceğine dair ipuçları sağlayan bir işletme kursuyla tamamlıyoruz.
 • Hareketlilik: Öğrencilerimizin üçte birinden fazlası, MIT, Harvard Üniversitesi, Singapur Ulusal Üniversitesi, Calgary Üniversitesi ve diğer önde gelen uluslararası üniversitelerde stajyer veya araştırmacı olarak çalışan çeşitli akademik hareketlilik programlarına katılır.
 • Küresel çevre: uluslararası tanınmış laboratuvar ve üniversitelerden 40 ülkeden, profesörden ve araştırmacılardan öğrenciler. İngilizce öğretiyoruz.
 • Hayat: bir kere kaydedildikten sonra, büyük uluslararası konferanslara katılmak, fen ve öğrenci yarışmalarına katılmak ve kendi projelerinizi ve girişimleriniz üzerinde çalışmak için bir şans bulacaksınız.
 • Öğrenci paketi: Skoltech öğrencileri 40.000 RUR (yaklaşık 550 EUR) 'dan başlayan ve sağlık sigortasından aylık bir burs alma hakkına sahiptir.

111171_TSL_2765.jpg
111172_TSL_3442.jpg

Mezunlarımız endüstri, bilim ve iş dünyasındaki çeşitli kariyer fırsatları arasından seçim yaparak kendi geleceklerini şekillendirirler.

 • Bilim: İniş Ph.D. önde gelen Rus ve uluslararası araştırma kurumlarında görevler ve sürekli araştırma
 • Endüstri: Matematik ve teorik fizik konusunda temel bilgiye sahip çeşitli sanayi sektörlerinde uzman pozisyonlar
 • Başlangıç: Kendi başına veya kapsamlı uzmanlar, ortaklar, danışmanlar ve yatırımcıların bulunduğu bir havuz olan Skolkovo inovasyon ekosistemiyle iş kurmak.

Skoltech'te eğitim ücretsizdir. Öğrenciler kendi bireysel öğrenim planlarını oluşturabilir ve herhangi bir alandan seçmeli dersler ve projelerle zorunlu disiplin setini tamamlayabilir. Araştırma, eğitim sürecinin ayrılmaz bir parçasıdır.

ABD'den Charles Belina: Skoltech'te eğitim almayı seçtim çünkü yabancı bir ülkede yaşam deneyimi yaşarken, dünya standartlarında bir eğitim almamı sağladı. Başka hiçbir yerde, bir üniversitede okurken Moskova gibi kozmopolit bir şehirde yurtdışında yaşama hayalimi yaşayamazdım. Skoltech işbirliğini ve ekip projelerini teşvik eder ve öğrencilerini etkilemesini öğretir; Bu, insanların kullanabileceği bir şey yaratmayı öğrendiğin anlamına gelir.

Shreya Santra, Hindistan: Yeni kurulan bu enstitünün uluslararası bilim camiası aracılığıyla nasıl olumlu dalgalar gönderdiğini öğrendiğimde, Skoltech'te Master'ımı sürdürmeye karar verdim. Skoltech'te bulunan deneyimli fakülte ve gelişmiş araştırma tesisleri, her mühendislik öğrencisi için çok çekicidir. Skoltech'teki ortam son derece samimi ve motive edicidir ve uluslararası öğrencilerin Moskova'daki hayata alışmaları kolaydır. "

Adeniyi Adebayo, Gana: "Zihinler, kalpler ve eller! Skoltech gerçek öğrenmeyi yeniden keşfetmenize yardımcı olur: deneyimseldir ve kalbiniz ve elleriniz de dahil olmak üzere her anlamda zihninizi meşgul eder. Bu dönüştürücü bir deneyim ve yolculuğun her bölümünü sevdim . "

Konumlar

 • Moscow

  Russia, Skolkovo Innovation Center, Bolshoy boulevard 30/1, 121205, Moscow

sorular