Keystone logo
© The University of Akron - College of Engineering
The University of Akron - the College of Engineering and Polymer Science

The University of Akron - the College of Engineering and Polymer Science

The University of Akron - the College of Engineering and Polymer Science

Tanıtım

UA'nın mühendislik programları, mükemmel, uygulamalı bir eğitim arayan öğrenciler için sıkı bir akademik müfredat, işbirliği ve işe yerleştirme programımızla gerçek dünya deneyimi ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirme fırsatları sunar.

Misyonumuz, işe hazır mezunlar yetiştirmek, mühendislik bilgi tabanını geliştirmek ve eğitimlerine devam etmek isteyen öğrencileri lisansüstü okula hazırlamaktır.

Fakültemiz, ulusal ve uluslararası tanınmış profesörler, araştırmacılar ve personel üyelerinden oluşan bir gruptur. Fakültemiz öğrencilere özen gösterir, bireysel ilgi gösterir. Uygulamalı bir yaklaşıma değer veriyoruz ve size güncel ve sürekli gelişen bilgileri getirmek için fakültenin profesyonel gelişimini destekliyoruz. Öğretme ve tavsiye vermeye olan bağlılığımız, her öğrenciye başarılı olmaları için destek sağlar.

Üniversite, geleceğin mühendisleri için mükemmel kültürel çeşitlilik ve akademik sonrası fırsatlarla çevrilidir. Kuzeydoğu Ohio'da bulunan Akron, birkaç küçük ve büyük endüstrinin yanı sıra yakındaki devlet laboratuvarlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Seçkin İşbirliği Programı

Öğrencilerin akademik kurs dönemleri arasında değerli, pratik iş deneyimi kazandığı, ülkedeki en eski geleneksel kooperatif programlarından birine ev sahipliği yapıyoruz. İşbirliği programı, yurtdışında bazı fırsatlarla birlikte, özel sektörde ve Ohio ve Amerika Birleşik Devletleri'nin her yerindeki devlet kurumlarıyla başarılı bir şekilde ilişkiler kurar ve kurar.

100 Yıllık Mükemmellik

Son on yıl, UA Engineering için muazzam bir büyüme, yenilik ve öğrenci başarısı zamanı olmuştur.

Bunun örnekleri şunları içerir:

  • 2019 sonbaharında 3.000 lisans öğrencisi, 2004 sonbaharından bu yana kayıtları ikiye katladı
  • 500 yüksek lisans öğrencisi
  • UA Mühendislik Araştırma Merkezi'nde 50.000 fit kare daha fazla araştırma alanı ve yenilenmiş Auburn Bilim ve Mühendislik Merkezi Batı Kulesi'nde 30.000 fit kare daha fazla araştırma alanı
  • The Timken Company ile Timken Engineered Surfaces Laboratories'in kurulmasına yol açan yenilikçi bir ortaklığın kurulması
  • ABD'deki ilk lisans programı olan yeni Havacılık ve Uzay Sistemleri Mühendisliği lisans derecesi programının başlatılması
  • Korozyon ve Malzeme Performansı üzerine Ulusal Eğitim ve Araştırma Merkezi'nin kurulması ve ABD'de korozyon mühendisliğinde ilk bakalorya derecesi
  • Meslektaşlarımızın ortak güçlerinden yararlanmak ve öğrencilere başarı için daha da fazla fırsat sağlamak için 2020'de yeni bir kolej - Mühendislik ve Polimer Bilimi Koleji - oluşturulması.

Öğrencilerimizin, fakültemizin, mezunlarımızın, arkadaşlarımızın ve endüstriyel ortaklarımızın özverisi ile olağanüstü bir ilerleme kaydediyoruz ve #UAMühendisliği öğrencilerimizin, Kuzeydoğu Ohio'nun ve dünyanın yaşamları üzerinde önemli bir etki yaratmaya devam edecek şekilde konumlandırdık.

Konumlar

  • Akron

    Auburn Science and Engineering Center 302 Buchtel Common, 44325, Akron

sorular