Keystone logo
© The University of Fredericton
The University of Fredericton (UFred)

The University of Fredericton (UFred)

The University of Fredericton (UFred)

Tanıtım

Bağlamak. Öğrenmek. Başarmak. Tamamen Çevrimiçi.

Fredericton Üniversitesi (UFred) sertifika, diploma ve derece programları sunan tamamen çevrimiçi, derece veren bir kurumdur. Fredericton, New Brunswick'te kurulan ve merkezi burada bulunan UFred, liderlik gelişimi ve yaşam boyu öğrenmeyi vurgulayan yenilikçi, ilgili çevrimiçi eğitim sunmaktan gurur duymaktadır.

UFred, katılımcılarının akademik ve profesyonel hedeflerini destekleyen benzersiz, tamamen çevrimiçi bir öğrenme deneyimi sunar. UFred, cana yakın, dost canlısı destek ve hizmet aracılığıyla kendini öğrenci başarısı yaratmaya adamıştır.
Vizyonları, erişilebilir, uygulamalı mesleki eğitim yoluyla öğrencilerini hedeflerine ulaşmaları için küresel olarak güçlendirmektir. Misyonları, dünya profesyonelleri için bireysel performansı artıran, tamamen uyumlu, bireysel merkezli, yaşam boyu bir öğrenme yolu sağlamaktır. UFred'in değerleri dürüstlük, tutku, karşılıklı güven, öğrenme, karşılıklı saygı ve yeterliliği içerir.

Neden UFred'de eğitim görmeli?

UFred'in çevrimiçi öğrencileri, kampüs içi programdan elde edilen aynı yüksek kaliteli eğitim, ağ oluşturma fırsatları ve işbirliğinden yararlanır; Öğrenciler profesörler ve akranlarıyla sürekli etkileşim halindedir. Öğrenciler tamamen çevrimiçi olarak sorular sorabilir, tartışmalara katılabilir ve çalışma materyalleri üzerinde işbirliği içinde çalışabilirler.

UFred'in geçmişi

Fredericton Üniversitesi, 2005 yılında Fredericton, New Brunswick'te kurulmuş özel bir kurumdur. Tamamen çevrimiçi eğitimin geleceğin yolu olduğu öncülüyle, üstün kalitede yenilikçi bir öğrenme yolu oluşturdular ve uluslararası alanda genişlemeye devam ediyorlar.

UFred ile Öğrenmenin Faydaları

 • Esneklik: Çalışan profesyoneller için geliştirilmiş bir program olan UFred, öğrencilerin çalışmalarını kariyerleri ve diğer kişisel ve mesleki taahhütleriyle dengelemelerini sağlar. UFred, çalışmalarını istediği zaman duraklatma olanağıyla öğrencilerin gerektiğinde programlarına ara verebilmelerini sağlar.
 • Bilerek çevrimiçi: UFred'in programları bilerek çevrimiçi olarak sunulmaktadır. Bu, öğrencilerin kariyerlerini duraklatmalarına veya katılmak için seyahat etmelerine gerek kalmadan dünyanın her yerinde Üniversitenin programlarına katılmalarına olanak tanır.
 • Uygun Fiyatlılık: UFred, yüksek eğitim kalitesini korurken öğrencilere uygun fiyatlı programlar sunmaktan gurur duymaktadır. Tek ders ücretini tek seferde ödeyebilme seçeneği ile öğrencilere finansal esneklik sağlanmaktadır.
 • Erişilebilirlik: UFred'in hizmetleri her yerden kolay erişim sağlamak için tasarlanmıştır. Bu nedenle Kanada'da ikamet eden UFred öğrencileri, eğitimleri sırasında ücretsiz bir iPad almaya hak kazanırlar.

Kariyer olasılıkları

UFred'in programları, öğrencileri coğrafi konumlarına bakılmaksızın kariyerlerinde bir sonraki adımı atmaya hazırlar. UFred'in işletme programları çok çeşitli sektörlerde kolaylıkla uygulanabilir ve öğrenciler programlarını tamamlamadan bile uygulanabilir olduğu görülmüştür.

Akreditasyonlar

 • New Brunswick Hükümeti

New Brunswick eyaletindeki bir üniversite olarak UFred'in, Derece Verme Yasası'nın 3. Bölümü kapsamında 2007 yılından bu yana New Brunswick eyaleti tarafından akredite edildiğini öğrenciler ve potansiyel öğrencilerle paylaşmak önemlidir.

 • İşletme Okulları ve Programları Akreditasyon Konseyi

Fredericton Üniversitesi'nin Sandermoen İşletme Fakültesi programları, İşletme Okulları ve Programları Akreditasyon Konseyi (ACBSP) tarafından akredite edilmiştir. ACBSP, dünya çapında işletme programları için akademik mükemmelliği teşvik eden 30 yılı aşkın deneyime sahiptir. Bu akreditasyon, iş programlarının sıkı bir eğitim deneyimi sunmasını ve sürekli kalite gelişimi göstermesini sağlayan Baldrige Eğitim Performans Mükemmelliği Kriterleri kullanılarak belirlendi.

Ortaklar

 • Kanada Yönetim Danışmanları Birliği (CMC-Kanada)

Fredericton Üniversitesi ve Kanada Yönetim Danışmanları Birliği'nin (CMC-Kanada) akademik bir ortaklığı vardır. Bu ortaklık, öğrencilere CMC unvanına yönelik kredi, CMC-Kanada ile ücretsiz yıllık akademik ortak öğrenci üyelikleri, mesleki gelişim etkinliklerine katılırken öğrenci ücretleri ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi avantaj sunar.

 • Kanada Güvenlik Mühendisliği Derneği (CSSE)

Fredericton Üniversitesi, MBA ve Executive MBA programlarındaki öğrencilere sunulan Sağlık ve Güvenlik Liderliği uzmanlık akışını geliştirmek için Kanada Güvenlik Mühendisliği Derneği ile ortaklık kurdu.

Konumlar

 • Fredericton

  371 Queen Street, Suite 400 Fredericton, NB E3B 1B1, Fredericton

  sorular