Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate Mesleki Uygulama ile Kurumsal Finansal Yönetim Yüksek Lisansı
The University of Law Business School Postgraduate

Mesleki Uygulama ile Kurumsal Finansal Yönetim Yüksek Lisansı

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20.350 *

Kampüste

* yurtiçi öğrenciler - Londra: £13,050 / Londra dışı: £12,450 | yurtiçi olmayan öğrenciler - Londra / Londra dışı: £18,700

Tanıtım

Yeni Mesleki Uygulamalı Kurumsal Finansal Yönetim Yüksek Lisans programımız 2 yıllık tam zamanlı bir işletme yüksek lisans programıdır. Eğitimin ilk yılını 1 yıllık MSc Kurumsal Finansal Yönetim ile paylaşan 2 yıllık program, özellikle öğrencilerin istihdam fırsatlarını geliştirmek için ikinci bir Mesleki Uygulama yılından yararlanmaktadır.

Geleneksel bir Yerleştirme Yılından daha fazla esneklik sunan Mesleki Uygulama Yılımız, becerilerinizi nasıl uygulamaya koyacağınıza karar vermenize olanak tanır. Gelecekteki kariyer yolunuza en uygun seçeneğe bağlı olarak akademik bir tez, iş planı, iş veya danışmanlık projesi veya sektörde ücretli bir yerleştirme seçin. (Mesleki Uygulama Yılı hakkında daha fazla bilgi için bu web sitesini ziyaret edin).

Kurumsal Finansal Yönetim Yüksek Lisans Programı, kurumsal veya işletme finansmanı alanında kariyer yapmak, ilerlemek veya bu alana geçiş yapmak isteyenler için tasarlanmış olup, işletme yüksek lisans programımız gelecekteki istihdam edilebilirliğinizi en üst düzeye çıkarmaya odaklanmaktadır. Kurs modülleri, mesleki becerilerinizi geliştirmenizi sağlarken aynı zamanda sektörün ihtiyaçlarını karşılamaya vurgu yaparak yapılandırılmıştır. Sayısal bir geçmişiniz varsa ve kurumsal finansal yönetimin temel yönleri hakkında derinlemesine uzmanlık bilgisi ve anlayışı geliştirmekle ilgileniyorsanız, bu kurs tam size göre.

Kurs gereksinimleri

  • Birleşik Krallık lisans derecesinden 2:2 veya üzeri veya eşdeğer nitelikler
  • Uluslararası öğrenciler ayrıca, her bileşen için en az 5.5 IELTS 6.5 veya daha yüksek bir İngilizce dil düzeyi isterler.

harç

Eylül 2024 - Haziran 2025

Yerli öğrenciler

  • Londra: £13,050
  • Londra dışı: 12.450 £

Uluslararası (yurtiçi olmayan) öğrenciler

  • Londra: £20,350
  • Londra dışında: £18,700

Kariyer yolu

Finansal Yönetim.

Okul Hakkında

sorular