Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate Mesleki Uygulama ile Pazarlama Yüksek Lisansı
The University of Law Business School Postgraduate

Mesleki Uygulama ile Pazarlama Yüksek Lisansı

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20.350 *

Kampüste

* yurtiçi öğrenciler - Londra: £13,050 / Londra dışı: £12,450 | yurtiçi olmayan öğrenciler - Londra / Londra dışı: £18,700

Tanıtım

Yeni MSc Marketing with Professional Practice kursumuz 2 yıllık tam zamanlı bir işletme yüksek lisans programıdır. Eğitimin ilk yılını 1 yıllık MSc Marketing ile paylaşan 2 yıllık program, özellikle öğrencilerin istihdam fırsatlarını geliştirmek için ikinci bir Mesleki Uygulama yılından yararlanmaktadır.

Geleneksel bir Yerleştirme Yılından daha fazla esneklik sunan Mesleki Uygulama Yılımız, becerilerinizi nasıl uygulamaya koyacağınıza karar vermenize olanak tanır. Gelecekteki kariyer yolunuza en uygun seçeneğe bağlı olarak akademik bir tez, iş planı, iş veya danışmanlık projesi veya sektörde ücretli bir yerleştirme seçin. (Mesleki Uygulama Yılı hakkında daha fazla bilgi için bu web sitesini ziyaret edin).

CIM (Chartered Institute of Marketing) onaylı Pazarlama Yüksek Lisans programımız, günümüzün hızlı tempolu ve sürekli değişen pazarlama dünyasındaki en yeni pazarlama kanallarına, kavramlarına ve gelişmelerine vurgu yaparak tasarlanmıştır. Sosyal medya, veri analizi ve dijital teknolojiler gibi konuları kapsayan bu programdan mezun olduktan sonra üst düzey bir pazarlama rolüne yükselmek için iyi bir konuma sahip olacaksınız.

Bu kurs aynı zamanda The Chartered Management Institute tarafından akredite edilmiştir, bu nedenle kursu başarıyla tamamladıktan sonra, derecenizin yanı sıra Stratejik Yönetim ve Liderlik alanında CMI Seviye 7 Diplomasına başvurma seçeneğiniz olacaktır. Bu kurs aynı zamanda Chartered Institute of Marketing (CiM) tarafından 'Akredite Derece' olarak sunulmaktadır, yani öğrenciler sektörde tanınan ulusları hızlandırılmış bir hızda kazanabilirler.

Kurs gereksinimleri

  • Birleşik Krallık lisans derecesinden 2:2 veya üzeri veya eşdeğer nitelikler
  • Uluslararası öğrenciler ayrıca, her bileşen için en az 5.5 IELTS 6.5 veya daha yüksek bir İngilizce dil düzeyi isterler.

harç

Eylül 2024 - Haziran 2025

Yerli öğrenciler

  • Londra: £13,050
  • Londra dışı: 12.450 £

Uluslararası (yurtiçi olmayan) öğrenciler

  • Londra: £20,350
  • Londra dışında: £18,700

Kariyer yolu

Pazarlama.

Okul Hakkında

sorular