Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate Profesyonel Uygulama ile İş Analitiği Yüksek Lisansı
The University of Law Business School Postgraduate

Profesyonel Uygulama ile İş Analitiği Yüksek Lisansı

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20.350 *

Kampüste

* yurtiçi öğrenciler - Londra: £13,050 / Londra dışı: £12,450 | yurtiçi olmayan öğrenciler - Londra / Londra dışı: £18,700

Tanıtım

Yeni MSc Business Analytics with Professional Practice kursumuz 2 yıllık tam zamanlı bir işletme yüksek lisans programıdır. Eğitimin ilk yılını 1 yıllık MSc İş Analitiği ile paylaşan 2 yıllık program, özellikle öğrencilerin istihdam fırsatlarını geliştirmek için ikinci bir Profesyonel Uygulama yılından yararlanmaktadır.

Geleneksel bir Yerleştirme Yılından daha fazla esneklik sunan Mesleki Uygulama Yılımız, becerilerinizi nasıl uygulamaya koyacağınıza karar vermenize olanak tanır. Gelecekteki kariyer yolunuza en uygun seçeneğe bağlı olarak akademik bir tez, iş planı, iş veya danışmanlık projesi veya sektörde ücretli bir yerleştirme seçin. (Mesleki Uygulama Yılı hakkında daha fazla bilgi için bu web sitesini ziyaret edin).

Oldukça pratik olan akredite İş Analitiği Yüksek Lisans kursu, gelecekteki istihdam edilebilirliğinize güçlü bir şekilde odaklanarak tasarlanmıştır ve veri yönetimi, iş zekası ve veri analitiğinin temel yönleri ve teknolojilerindeki becerilerini geliştirmek isteyen sayısal bir geçmişe sahip olanlar için idealdir. Bu eğitim sizi teknoloji açısından zengin ortamlarda problem çözme ve veri odaklı iş kararları alma konusunda anlayış ve becerilerle donatacaktır.

Bu kurs The Chartered Management Institute tarafından akredite edilmiştir, bu nedenle kursu başarıyla tamamladıktan sonra, derecenizin yanı sıra Stratejik Yönetim ve Liderlik alanında CMI Seviye 7 Diplomasına başvurma seçeneğiniz olacaktır. Bu kurs aynı zamanda Chartered Institute of Marketing (CiM) tarafından 'Akredite Derece' olarak sunulmaktadır, yani öğrenciler sektörde tanınan nitelikleri hızlandırılmış bir hızda kazanabilirler.

Kurs gereksinimleri

  • Birleşik Krallık lisans derecesinden 2:2 veya üzeri veya eşdeğer nitelikler
  • Uluslararası öğrenciler ayrıca, her bileşen için en az 5.5 IELTS 6.5 veya daha yüksek bir İngilizce dil düzeyi isterler.

harç

Eylül 2024 - Haziran 2025

Yerli öğrenciler

  • Londra: £13,050
  • Londra dışı: 12.450 £

Uluslararası (yurtiçi olmayan) öğrenciler

  • Londra: £20,350
  • Londra dışında: £18,700

Kariyer yolu

İş Analitiği.

Okul Hakkında

sorular