Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate Profesyonel Uygulama ile Liderlik ve İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisansı
The University of Law Business School Postgraduate

Profesyonel Uygulama ile Liderlik ve İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisansı

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20.350 *

Kampüste

* yurtiçi öğrenciler - Londra: £13,050 / Londra dışı: £12,450 | yurtiçi olmayan öğrenciler - Londra / Londra dışı: £18,700

Tanıtım

Yeni Mesleki Uygulama ile Liderlik ve İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans programımız 2 yıllık tam zamanlı bir işletme yüksek lisans programıdır. Eğitimin ilk yılını 1 yıllık MSc Liderlik ve İnsan Kaynakları Yönetimi ile paylaşan 2 yıllık program, özellikle öğrencilerin istihdam fırsatlarını geliştirmek için ikinci bir Mesleki Uygulama yılından yararlanmaktadır.

Geleneksel bir Yerleştirme Yılından daha fazla esneklik sunan Mesleki Uygulama Yılımız, becerilerinizi nasıl uygulamaya koyacağınıza karar vermenize olanak tanır. Gelecekteki kariyer yolunuza en uygun seçeneğe bağlı olarak akademik bir tez, iş planı, iş veya danışmanlık projesi veya sektörde ücretli bir yerleştirme seçin. (Mesleki Uygulama Yılı hakkında daha fazla bilgi için bu web sitesini ziyaret edin).

CIPD onaylı Liderlik ve İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans Programı, yönetim veya işle ilgili İK yönetimi alanında kariyerinizi hazırlamanıza veya ilerletmenize olanak sağlamak üzere tasarlanmıştır. Pratik odaklı modüllerimiz size İnsan Kaynakları Yönetimi alanında derinlemesine bilgi sağlarken aynı zamanda istihdam edilebilirliğinize güçlü bir şekilde odaklanmanızı ve birçok işveren tarafından istenen temel aktarılabilir becerileri geliştirmenizi sağlayacaktır.

Bu program, sektörün gelişim ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanarak geliştirilmiştir ve hem The Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) hem de The Chartered Management Institute (CMI) tarafından akredite edilmiştir. Bu, derecenizi tamamladıktan sonra CIPD sertifikasına ve Stratejik Yönetim ve Liderlik alanında CMI Seviye 7 Diplomasına başvurma fırsatına sahip olacağınız anlamına gelir.

Kurs gereksinimleri

  • Birleşik Krallık lisans derecesinden 2:2 veya üzeri veya eşdeğer nitelikler
  • Uluslararası öğrenciler ayrıca, her bileşen için en az 5.5 IELTS 6.5 veya daha yüksek bir İngilizce dil düzeyi isterler.

harç

Eylül 2024 - Haziran 2025

Yerli öğrenciler

  • Londra: £13,050
  • Londra dışı: 12.450 £

Uluslararası (yurtiçi olmayan) öğrenciler

  • Londra: £20,350
  • Londra dışında: £18,700

Kariyer yolu

İşletme Yönetimi ve Liderlik.

Okul Hakkında

sorular