Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate Profesyonel Uygulama ile Yüksek Lisans Proje Yönetimi
The University of Law Business School Postgraduate

Profesyonel Uygulama ile Yüksek Lisans Proje Yönetimi

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20.350 *

Kampüste

* yurtiçi öğrenciler - Londra: £13,050 / Londra dışı: £12,450 | yurtiçi olmayan öğrenciler - Londra / Londra dışı: £18,700

Tanıtım

Yeni MSc Project Management with Professional Practice kursumuz 2 yıllık tam zamanlı bir işletme yüksek lisans programıdır. Eğitimin ilk yılını 1 yıllık MSc Proje Yönetimi ile paylaşan 2 yıllık program, özellikle öğrencilerin istihdam fırsatlarını geliştirmek için ikinci bir Mesleki Uygulama yılından yararlanmaktadır.

Geleneksel bir Yerleştirme Yılından daha fazla esneklik sunan Mesleki Uygulama Yılımız, becerilerinizi nasıl uygulamaya koyacağınıza karar vermenize olanak tanır. Gelecekteki kariyer yolunuza en uygun seçeneğe bağlı olarak akademik bir tez, iş planı, iş veya danışmanlık projesi veya sektörde ücretli bir yerleştirme seçin. (Mesleki Uygulama Yılı hakkında daha fazla bilgi için bu web sitesini ziyaret edin).

Proje Yönetimi Yüksek Lisans derecesi, istihdam edilebilirliğe güçlü bir şekilde odaklanır ve öğrencilere proje yönetiminin temel yönleri hakkında bilgi ve anlayış sağlar. Çerçeveler, araçlar ve tekniklerin son teknoloji ürünü bir karışımıyla, öğrencilerin mükemmelleşmek için ihtiyaç duydukları profesyonel becerileri kazanmalarını sağlamak için gerçek dünyadan örnekler ve uygulama odaklı bir öğrenme yaklaşımı uyguluyoruz. İster bir kuruluşta bir pozisyon ister serbest proje yöneticisi olarak kendi işlerini kurmak olsun.

Bu kurs, The Chartered Management Institute tarafından akredite edilmiştir, bu nedenle kursu başarıyla tamamladıktan sonra, derecenizin yanı sıra Stratejik Yönetim ve Liderlik alanında CMI Seviye 7 Diplomasına başvurma seçeneğiniz olacaktır.

Kurs gereksinimleri

  • Birleşik Krallık lisans derecesinden 2:2 veya üzeri veya eşdeğer nitelikler
  • Uluslararası öğrenciler ayrıca, her bileşen için en az 5.5 IELTS 6.5 veya daha yüksek bir İngilizce dil düzeyi isterler.

harç

Eylül 2024 - Haziran 2025

Yerli öğrenciler

  • Londra: £13,050
  • Londra dışı: 12.450 £

Uluslararası (yurtiçi olmayan) öğrenciler

  • Londra: £20,350
  • Londra dışında: £18,700

Kariyer yolu

Proje Yönetimi.

Okul Hakkında

sorular