Keystone logo
The University of Notre Dame, Mendoza College of Business

The University of Notre Dame, Mendoza College of Business

The University of Notre Dame, Mendoza College of Business

Tanıtım

Notre Dame İş Efsanevi Avantajı ™ keşfedin. Biz sizi meydan ™ İş daha sor Yeteneklerini geliştirmek ve bir fark yaratmak için hazırlamak gibi. Bir marka, bir bitki veya insanları yönetmek isteyebilirsiniz. Bir olmak isteyebilirsiniz Ortak, Bir menkul tüccar, Bir girişimci ya da CEO. Biz de, sizin için bu başarıları istiyorum.

Ama biz sizin için ve sizden çok daha fazlasını istiyoruz.

Gelecekte büyük zorluklar içermektedir. Ve gelecek size bağlıdır.

Biz bunalmış ve zorluklar ile azalmış, ya da bizim kolektif topluluklar için katma değerli çözümler yaratmak olsun - Bu bir fark yaratacak yerdir. at İşletme Mendoza Koleji, Size ve bu zorlukların layık bir eğitim nasıl dürüstlük ve zihin güçlü alışkanlıkları ile zor sorunları çözmek için size öğretmek gerektiğine inanıyorum.

Sonunda, biz size yapacak, kararları, geliştirmek ve kullanmak olacak kaynaklar, yapacak pozisyonların ayrıcalık araya daha iyi bir gelecek yapmak liderleri ve Hayatları olacak insanlar olmak istiyorum dokunun.

Bu kuruluşunun gömülü vizyonu Notre Dame Üniversitesi Baba Edward 1842 yılında Sorin, CSC ve bugün kolektif tutku ve enerji fakülte ve personel ileri aramaya devam ediyor bir rüya tarafından İşletme Mendoza Koleji. İşletme Mendoza Koleji adanmış öğretmenler, akademisyenler ve lisans, yüksek lisans ve yönetici çalışmaları başlattık 2400'den fazla öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Mendoza Koleji'nde sunulan derece şunlardır:

Lisans İşletme işletme yönetim ustası İş İdaresi Master Muhasebe Master of Science Kar İdaresi Master (MNA)

Mendoza Ayrıca yöneticiler ve kar amacı gütmeyen yöneticileri ve liderleri için işletmeler ve kuruluşlar için özel programlar yanı sıra, sertifika programları geniş bir yelpazede sunuyor. Bu programlar aracılığıyla sunulmaktadır Yönetici eğitimi ve Kâr Amacı Gütmeyen Profesyonel Gelişim.

Misyonumuz Toplum, insan gelişimi ve bireysel bütünlük ideallerine sadık olmaya gayret bir bağlamda akademik mükemmellik, mesleki etkinlik ve kişisel hesap teşvik önde Katolik iş okulu inşa etmek.

Notre Dame Üniversitesi Hakkında Notre Dame University of South Bend kenti bitişik ve yaklaşık 90 km doğusunda Chicago Notre Dame, San. Bulunan bağımsız, ulusal Katolik üniversitesidir.

Üniversitenin akademik gücü kaynağı kendi fakülte. Notre Dame öğretim üyeleri son dokuz yıl içinde Beşeri National Endowment 36 burslar kazandı, milletin başka üniversite için daha fazla.

Notre Dame de, eğitimin her zaman toplum içinde yaşayan ve toplum hizmetinde gönüllü aralarında, değerlerine bağlantılı olmuştur. Residence salonu hayat Notre Dame deneyim damgası ve Üniversitenin zengin geleneğinin wellspring hem de. Bir genç gelenek, Sosyal Kaygıları için Üniversitenin Merkezi, öğrenci gönüllülük için bir katalizör olarak hizmet vermektedir. Notre Dame lisans öğrencilerinin yaklaşık yüzde 80 Üniversitesi'ndeki yıllarında gönüllü toplum hizmeti çeşit meşgul, ve en az yüzde 10 Amerika Birleşik Devletleri ve dünyada hizmet mezun olduktan sonra bir yıl veya daha fazla adamak.

Anlamda uluslararası üniversitelerin bir avuç biridir Notre Dame Üniversitesi, 50 eyalette ve 100'den fazla yabancı ülkeden alınan fazla 11.500 öğrenciye bir öğrenci topluluğuna sahip. Notre Dame mezunlar ağı en yüksek öğretimde geniş 40'tan fazla uluslararası kulüpleri dahil olmak üzere fazla 270 kulüpleri, birlikte.

Medonza Sıralaması Seçilen sıralaması işaret olarak İşletme Mendoza Koleji mükemmellik ve sosyal ve çevresel sorumluluk konusundaki için kabul edilmiştir:

Ülkenin en iyi lisans işletme okulları --Bloomberg Businessweek arasında # 1 (2010 - 2014) Üst düzey ABD'li lisans işletme okulları arasında 20. - Bloomberg Businessweek (2012) Üst Executive MBA programları arasında # 15 - (2013) Bloomberg Businessweek, Ekonomist - Hangi MBA? (2013) ve Şairler ve Yöneticiler için Quants (2014) Üst muhasebe yüksek lisans programları arasında ulusal # 4 - Kamu Muhasebe Raporu (2013)

İşletme Mendoza Koleji AACSB International tarafından akredite edilmiştir ve Sorumlu Yönetim Eğitimi (PRME) için İlkelerine uymak için kararlıdır.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Notre Dame

    Mendoza College of Business, University of Notre Dame, Notre Dame, 46556-5646, Notre Dame

    sorular