Keystone logo
The University of Texas at Dallas Kriminolojide Bilim Ustası
The University of Texas at Dallas

Kriminolojide Bilim Ustası

Richardson, Amerika Birleşik Devletleri

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 18.276 / per semester

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Suç, herhangi bir toplumda temel bir sorundur ve genellikle gizemle dolu bir konudur. İnsanların neden suç işlediğini, uygun bir cezanın ne olması gerektiğini veya politika yapıcıların gelecekteki suçları önlemek için yasaları nasıl değiştirebileceğini anlamak kolay değildir. UT Dallas, bu alanı keşfetmek için mükemmel bir yerdir. Ekonomik, Siyasal ve Politik Bilimler Okulu, Kriminoloji alanında bir Master of Science (MS) sunmaktadır. Bu disiplinler arası, araştırma odaklı program, eyalette sunulan türünün ilkiydi. Burada kentsel bir ortamda suç ve adaleti inceleyecek ve programın kolluk kuvvetleri ve ceza adaleti kurumlarıyla olan birçok ortaklıktan yararlanabileceksiniz. UT Dallas'a, EPPS Okulu'na ve gelecekteki adaletsizliğinizin beklediği kriminoloji programına hoş geldiniz.

Misyon

The University of Texas at Dallas Kriminoloji Bilim Ustası programının misyonu üç aşamalı:

 1. Farklı bir öğrenci grubuna, zaman ve mekanda yasa ihlallerinin etiyolojisi, kontrolü ve çeşitliliği ile ilgili yüksek kaliteli eğitim verin.
 2. Yerel, bölgesel ve ulusal topluluklara mesleki gelişim programları, kamu politikası analizleri ve değerlendirme araştırmaları, program ve politika tasarımı yoluyla ve suç araştırmalarına yönelik yeni fikirler ve yaklaşımlar için bir forum olarak hizmet verin.
 3. Kriminoloji anlayışını, teorik ve uygulamalı araştırmaların multidisipliner bir karışımı yoluyla ilerletmenin yanı sıra, suç araştırmalarına yeni fikirler ve yaklaşımlar için bir forum sağlamak.kabul

Müfredat

Program Sonucu

Kariyer fırsatları

Tesisler

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Kriminolojide İleri Araştırma - MSc
  • Canterbury, Birleşik Krallık
 • Kriminoloji - MA
  • Canterbury, Birleşik Krallık
 • Güvenlik ve Terörizm - PDip, MA
  • Canterbury, Birleşik Krallık