Keystone logo
The University of Texas at San Antonio College of Architecture, Construction and Planning CACP

The University of Texas at San Antonio College of Architecture, Construction and Planning CACP

The University of Texas at San Antonio College of Architecture, Construction and Planning CACP

Tanıtım

San Antonio'daki Texas Üniversitesi, 32.000'den fazla öğrencisi olan çok kültürlü bir keşif girişim kurumudur. Şehir genelinde dört kampüsü ile San Antonio metropol bölgesindeki en büyük üniversitedir.

Görevimiz

San Antonio'daki Texas Üniversitesi, araştırma ve keşif, öğretme ve öğrenme, topluluk katılımı ve kamu hizmeti yoluyla bilginin ilerletilmesine adanmıştır. Bir erişim ve mükemmellik kurumu olarak UTSA, çok kültürlü gelenekleri benimsiyor ve entelektüel ve yaratıcı kaynaklar için bir merkez olmanın yanı sıra sosyoekonomik gelişme ve fikri mülkiyetin ticarileştirilmesi için bir katalizör görevi görüyor - Teksas, ulus ve dünya için.

Destinasyonlarımız

  • UTSA, öğrenci başarısı için bir model olacak
  • UTSA harika bir kamu araştırma üniversitesi olacak
  • UTSA, stratejik büyüme ve yenilikçi mükemmellik için bir örnek olacak
  • UTSA, ABD Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen gururlu bir İspanyol Hizmet Kurumu'dur (HSI).

Vizyonumuz

Eğitimde mükemmelliğe erişim sağlayan ve vatandaş liderlerini küresel çevre için hazırlayan öncü bir kamu araştırma üniversitesi olmak.

Temel değerlerimiz

Bütünlük, mükemmellik, kapsayıcılık, saygı, işbirliği ve inovasyonun desteklendiği bir diyalog ve keşif ortamını teşvik ediyoruz.

Kapsayıcılığa Bağlılığımız

Yüzyıllar boyunca halkların ve kültürlerin kesişme noktası olan küresel bir şehirde yer alan bir Hispanik Hizmet Kurumu olan San Antonio'daki Texas Üniversitesi, üniversite yaşamının her alanında çeşitliliğe ve dahil olmaya değer verir. Meksikalı Amerikalıların ve diğer yetersiz hizmet alan toplulukların eğitimini ilerletmek için açıkça kurulmuş bir kurum olarak, üniversitemiz nesiller boyu süren ayrımcılık ve eşitsizliği sona erdirmeye kararlıdır. Önde gelen bir kamu araştırma üniversitesi olan UTSA, her bir sesin benzersizliğini kucaklayan bir diyalog, keşif ve yenilik topluluğu aracılığıyla akademik mükemmelliği teşvik eder.

Konumlar

  • San Antonio

    UTSA Circle,1, 78249, San Antonio

    sorular