Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
The University of Texas at San Antonio College of Business

The University of Texas at San Antonio College of Business

The University of Texas at San Antonio College of Business

Tanıtım

UTSA İşletme Fakültesi, öğrencileri meraklı ve umutlu olanlardan kendine güvenen ve kariyere hazır genç profesyonellere dönüştürür. Yüksek iş gücü talebi alanlarında hem uygulamalı iş hem de teknik beceriler sağlayan eğitim programlarının yanı sıra öğrencilerin organizasyonları için değer yaratmalarına ve işgücüne entegre olmalarına yardımcı olan profesyonel ve girişimcilik becerilerine odaklanarak sınıfının en iyisi olmayı hedefliyoruz. Bizler, farklı yerlerde yayınlanan ve sınıfta uygulama için tercüme edilen titiz ve ilgili araştırmalar yoluyla işletme sanatını ve bilimini ilerleten bir akademisyenler topluluğuyuz.

7,900'ün üzerinde öğrencisi ile kolej, ülkedeki en büyük 40 işletme okulundan biridir ve geleneksel bir işletme eğitiminin sınırlarını genişleten lisans, yüksek lisans ve doktora düzeyinde kapsamlı bir müfredat sunmaktadır.

UTSA, Ponemon Institute tarafından yürütülen ulusal sertifikalı bilgi teknolojisi güvenliği uzmanları anketine göre ülkedeki 1 numaralı siber güvenlik programı seçildi.

Ulusal olarak derecelendirilen ve tanınan İşletme Fakültesi, Bloomberg Businessweek tarafından Teksas'taki En İyi 5 lisans işletme programından biri seçildi. Yüksek lisans düzeyinde, kolej Hispanic Business tarafından Hispanics için ulusun 10 numaralı lisansüstü işletme okulu seçildi.

İşletme Fakültesi, İşletme Yüksek Okullarını Geliştirme Derneği AACSB International tarafından akredite edilmiştir. Bu akreditasyon müfredat sorunlarını, profesörlerin kimlik bilgilerini, öğrenci-öğretmen oranı sorunlarını ve eğitim kaynaklarını ele alır.

Görev beyanı

İşletme Fakültesi, teorinin pratiğe çevrilmesini geliştiren bilgiyi yaratmaya ve paylaşmaya kendini adamıştır. Kolej, titizliği alaka düzeyiyle birleştirir ve küresel iş zorluklarına yenilikçi çözümler sunar.

Vizyon Bildirisi

Vizyonumuz, öğrencilerimizi meraklı ve umutlu öğrencilerden kendine güvenen ve kariyere hazır genç profesyonellere dönüştürmektir. İş gücü talebinin yüksek olduğu alanlarda hem uygulamalı iş hem de teknik beceriler sağlayan eğitim programları sunarak sınıfının en iyisi olmayı hedefliyoruz; öğrencilerin işgücüne entegre olmalarına ve çalışanlar, geleceğin yöneticileri ve girişimciler olarak değer yaratmalarına yardımcı olan profesyonel becerilere yoğun bir şekilde yatırım yapmak; gelişen pazar ve paydaşların ihtiyaçlarına duyarlı olmak; ve öğrencilerin öğrenmesine ilham veren, bilgiyi ilerleten ve endüstri ortaklarının ilgisini çeken titiz ve ilgili araştırmalar yapan bir akademisyen topluluğunu destekleyerek.

Temel değerler

İşletme Fakültesi meslektaşlığı, karşılıklı saygıyı, işbirliğini, paylaşılan vizyon duygusunu ve girişimci ruhu teşvik eder.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • San Antonio

    UTSA Circle,1, 78249, San Antonio

    sorular