Keystone logo
Three Points Digital Business School

Three Points Digital Business School

Three Points Digital Business School

Tanıtım

Bizi tanıyın

Three Points, The School for Digital Business, geleceğin dijital uzmanlarının eğitiminde yenilikçi bir vizyon sağlamak amacıyla bir teknoloji merkezi olan Barselona'dan geliyor. Son olaylarla birlikte, teknolojik becerilerde eğitim, gelişmek ve dijital dalganın zirvesinde kalmak isteyen tüm profesyoneller için bir zorunluluk haline gelen bir başka büyüme seçeneği olmaktan çıktı.

Three Points'te dijital becerilerde eğitimi, profesyonellerin ve şirketlerin rekabet gücünü artırmanın bir yolu olarak, işletmelerin ve dolayısıyla profesyonellerin ve kuruluşların faaliyet gösterdiği toplumların sürdürülebilirliği ile sonuçlanacak şekilde anlıyoruz.

Dijitalleşme, salt bilgi ve teknolojik ustalığın ötesine geçer. Başarılı olan kuruluşlar, yeni dijital kültüre uyum sağlayanlardır: yeni iş modelleri ve sürekli iyileştirme süreçleri deneyerek değişimi ilerletmek isteyen çevik, müşteri merkezli, veriye dayalı kuruluşlar. Bu nedenle, teknolojik gelişmelerin ve bize yeni iş fırsatlarının nasıl önümüze çıktığını anlayarak, şirkette dijital kültürü en çok talep eden yumuşak beceriler üzerinde çalışıyoruz: değişime uyum, yaratıcılık, müzakere, liderlik ve zaman yönetimi.

misyon

Faaliyet gösterdikleri toplumların rekabet edebilirlik düzeyini yükseltmek için dijital becerilerde eğitim ile gerekli kültürel değişim arasında bağlantı kurarak, şirketlerin ve kuruluşların dijitalleşmesine bugün öncülük etmesi gereken insanlara eşlik edin.

görünüm

Toplumun ve ekonominin evrimine uyum sağlamada ve dijitalleşmenin sürekli ve değişen zorluklarıyla yüzleşmek için profesyonelleri ve şirketleri birbirine bağlama arzumuzda referans olmak.

Akademik Partner

Three Points, The School for Digital Business, okulun programlarını onaylayan bir akademik ortak olarak Katalonya Politeknik Üniversitesi'ne (UPC) sahiptir. Barselona merkezli UPC, mühendislik, mimari, bilim ve teknoloji alanlarında Avrupa'nın önde gelen politeknik üniversitelerinden biridir.

Üniversitenin 20 eğitim merkezinde dağıtılan 64 derece, 68 yüksek lisans, 46 doktora programı ve 234 kalıcı eğitim programı vardır. Ayrıca UPC, geçen yıl 50'den fazla patenti ve 61 milyon avronun üzerinde Ar-Ge ve İ yatırımı olan bir kamu araştırma kurumudur.

UPC, her yıl 6.000'den fazla lisans ve yüksek lisans öğrencisini ve 500'den fazla doktoru sertifikalandırmaktadır. Mezunları için en yüksek işe yerleştirme oranına sahip üniversitelerden biridir: %93'ü çalışıyor ve %76'sı 3 aydan kısa sürede iş buluyor.

Three Point tesisini seçmek için 4 neden

metodoloji

Metodolojimiz, zamanınıza ve ihtiyaçlarınıza tamamen uyarlanmıştır, böylece akademik yaşamınızı kişisel ve profesyonel yaşamınızla birleştirebilir.

Ayrıca, mesleki ve kişisel olarak gelişebilmeniz için program süresince gerekli tüm desteğe sahip olacaksınız.

Öğretim elemanları

Halen aktif olan kendi sektörlerinde ve iş alanlarında önde gelen öğretmen uygulayıcılarından öğreneceksiniz.

Fakültemiz, sektörde meydana gelen değişimler ve gelişen yeni trendler, araçlar ve işlevler ile ilk elden temas halindedir.

Nihai Usta Projesi

Tesislerini birinci sınıf şirketlerin gerçek ihtiyaçlarına dayandıracak bir Final Master Projesi üzerinde çalışacaksınız.

Ayrıca, program boyunca edindiğiniz tüm bilgileri uygulayabilmeniz için en baştan çalışmaya başlayacaksınız.

Akademik Partner

Katalonya Politeknik Üniversitesi (UPC), Üç Puan programlarını akademik olarak desteklemektedir.

UPC, ana uluslararası sıralamalarda iyi konumlara sahip, Avrupa'nın önde gelen politeknik üniversitelerinden biri haline gelen bir kamu kurumudur.

Konumlar

  • Spain Online

    Spain Online, İspanya

    programlar

    sorular