Keystone logo
TIAS School for Business and Society

TIAS School for Business and Society

TIAS School for Business and Society

Tanıtım

TIAS School for Business and Society Tilburg Üniversitesi ve Eindhoven Teknoloji Üniversitesi'nin yönetici eğitimi için işletme okuludur. Burası tıpkı sizin gibi değişiklik yapmak isteyen liderler, profesyoneller ve yöneticiler için bir yerdir; kendilerinden en iyi şekilde yararlanmak ve kuruluşları içinde ve kuruluşlarıyla birlikte bir etki yaratmak.

Güncel bilgi birikimimiz, zorlu eğitimimiz ve güçlü ağımızla TIAS, uluslararası bir yaşam boyu öğrenme merkezi görevi görür. TIAS, yarı zamanlı Yüksek Lisanslar, İleri Düzey programlar, MBA'ler, Yüksek Lisans Sınıfları, TIAS 8 saat ve Şirket İçi programlardan oluşan geniş bir portföye sahiptir.

Daha büyük bir şeyin parçası olun

 • Bilim, ticaret ve kamu sektöründe iş dünyası ve toplum üzerinde bir etki yaratın
 • Yarının liderlerine uygun bir tavırla işletme okulunu keşfedin
 • Tutkulu meslektaşlar, mezunlar ve en iyi öğretmenlerden oluşan zengin bir ağa bağlanın

Mevcut bilgi ve içgörüleri uygulamanıza uygulayın

Profesörlerimiz ve üst düzey öğretim görevlilerimiz iş ve toplum alanında geniş deneyime sahiptir. Eylem öğrenimi ve etkileşimli öğrenim ile çalışma yöntemlerinin akıllı bir karışımı sayesinde, sürekli gelişmeyi ve yeni bilgi ve içgörü alışverişini kolaylaştırıyoruz.

Öğrenme vizyonu

Programlarımızın tamamı liderlik gelişimi ve dönüşümü ile ilgilidir. Katılımcılarımıza ilham vererek, meydan okuyarak ve deney yapmalarına izin vererek, bilimsel bilgi ve içgörülerin uygulamaya dahil edilmesini ve katılımcıların esnek, çevik liderler olmaları için ihtiyaç duydukları davranış ve becerileri geliştirmelerini sağlıyoruz.

İş ve Toplum, programlarımızı birleştiren ortak noktadır. TIAS, dört yetkinlik alanına odaklanır: Sorumlu Liderlik, İşbirliği, İş Modellemesi ve Sürdürülebilir İnovasyon. Yarının lideri olarak, işinizi dönüştürmenizi ve bir etki yaratmanızı sağlayacak olan bu dört unsurun birleşimidir.

Programlarımız

TIAS School for Business and Society Muhasebe, Finans ve Kontrol, İşletme Yönetimi, Yönetişim ve Eğitim, İnovasyon ve Dönüşüm, Strateji, Liderlik ve Genel Yönetim ile Sağlık ve Refah Alanlarında Çok Çeşitli Uluslararası Akredite, Birinci Derecede ve Yüksek Değere Sahip Programlar ve Öğrenme Yolları Sunar. TIAS'ta Her Zaman Utrecht veya Tilburg'da Çevrimiçi ve Yerinde Hırslarınıza, Öğrenme Hedeflerinize ve Kariyer Aşamanıza Uygun Bir Program Bulacaksınız.

Tilburg Üniversitesi Hakkında

Tilburg Üniversitesi'nde toplumu incelemeye ve anlamaya çalışıyoruz ve bu şekilde karmaşık toplumsal sorunların çözümüne katkıda bulunuyoruz. Bizi harekete geçiren şey bu. Ve bunu ekonomi, işletme bilimleri ve girişimcilik, sosyal ve davranış bilimleri, hukuk ve kamu yönetimi, beşeri bilimler ve dijital bilimler ve teoloji disiplinlerinde en son teknoloji bilgilerle elde ediyoruz.

Eindhoven Teknoloji Üniversitesi Hakkında

Eindhoven Teknoloji Üniversitesi'nde (TU/e) öğrencileri eğitiyor ve insanlığın yararına bilim ve teknoloji alanındaki bilgileri ilerletiyoruz. Öğrencilerimizin ve bilim adamlarımızın düşünce liderleri olmalarını ve hayal edilemeyeni tasarlamalarını ve başarmalarını sağlamak için eğitim ve araştırmayı entegre ediyoruz. Kamu ve özel ortaklarımızla yakın işbirliği içinde, temel araştırmalarımızı anlamlı çözümlere dönüştürüyoruz.

Konumlar

 • Tilburg

  Warandelaan,2, 5037 AB, Tilburg

 • Utrecht

  Kroonstraat,50, 3511 RC, Utrecht

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular