Keystone logo
Tiffin University Bucharest

Tiffin University Bucharest

Tiffin University Bucharest

Tanıtım

Başkan'ın mesajı

1888'de kurulduğundan bu yana, Tiffin Üniversitesi öğrencilerini mükemmellik ile dikkat çeken yaşamları ve liderlik kariyerlerini gerçekleştirmeleri için başarıyla eğitmiştir.

Tiffin Mezunlarının tüm nesilleri, ailelerinin, topluluklarının ve mesleklerinin yararına katkılarını getirdiler. Tiffin Üniversitesi mükemmel bir itibara, değerli akademik programlara, dikkatli ve yetkin personele ve öğretmenlere, seçkin öğrencilere ve öğrencilerin her zaman ön planda olduğu sıcak ve samimi bir ortama sahiptir.

Sizi Üniversitemizin programlarını keşfetmeye ve teklifimizin beklentilerinize uygun olduğundan emin olmaya davet ediyoruz. Eğer ilgileniyorsanız, Str'deki genel merkezimize bizi ziyarete gelmenizi bekliyoruz. Transilvaniei No. 6, 1. kat, Bükreş. Öğrencilerimiz, öğretim üyelerimiz ve personelimiz ile konuşun ve eğitiminizi tamamlamak için Tiffin'in doğru yer olduğuna kendinizi ikna edin. Eğitim hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için elimizden gelen her şeyi yapacağımızı garanti ediyoruz.

Dr.Lillian Schumacher
Başkan
Tiffin Üniversitesi

139729_pexels-foto-1438072.jpeg

Misyon ve Hedefler

Okyanusun her iki yakasında da Tiffin Üniversitesi'nin misyonu aynıdır: öğrencilere ve akademik personele eğitimlerini tamamlamalarında yardımcı olmak, onları iş rekabeti zorluklarına hazırlamak.

Tiffin Üniversitesi'nin programları, hesap verebilirlik ve katılım yoluyla, ait oldukları ailelerin ve toplulukların refahına, kariyerlerinin, ulusların ve bir bütün olarak toplumun gelişimine önemli ölçüde katkıda bulunabilecek bireyler yetiştirir.

Romanya'daki Tiffin Üniversitesi'nin Executive EMBA programı aracılığıyla temel amacı, iş ortamında önemli bir değişiklik yaratmak ve bunun etkisi Romanya pazarında ekonominin gerçek bir evrimine neden olmaktır.

Yaptığınız her şeyde mükemmellik – Bu, Tiffin Üniversitesi'nin öğrencilerine ve öğretmenlerine tavsiyesidir. Giderek daha rekabetçi hale gelen iş ortamında profesyonel gereklilikleri karşılamanın tek gerçek yolu.

Akreditasyonlar

En yüksek standartlarda akademik mükemmelliği teşvik etmenin bir takdiri olan Tiffin Üniversitesi, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'daki prestijli kurumlar tarafından akredite edilmiştir.

Ohio Yüksek Öğrenim Departmanı

Tiffin University'nin oturmalı ve çevrimiçi programlarının her ikisi de Ohio Yüksek Öğrenim Departmanı tarafından yetkilendirilmiştir.

Yüksek Öğrenim Komisyonu

Programlarımız, Amerika'daki tüm büyük devlet ve özel kolejler ve üniversiteler tarafından tanınan altı bölgesel akreditasyon kuruluşundan biri olan Yüksek Öğrenim Komisyonu (HLC) tarafından akredite edilmiştir.

İşletme Okulları ve Programları Akreditasyon Konseyi

ACBSP, öğretimde mükemmelliği destekleyen, kutlayan ve ödüllendiren, işletme eğitimi için lider bir uzman akreditasyon kuruluşudur. Dünya çapında önlisans, bakalorya, yüksek lisans ve doktora derecelerinde işletme eğitimi programlarını akredite ederler. Bu akreditasyona sahip kurumlar, iş programlarının öğrencilere işverenlerin aradığı becerileri vermesini sağlayarak sürekli gelişmeyi taahhüt eder.

Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluş Durumu

Tiffin Üniversitesi 501(c)(3) statüsüne sahiptir ve Amerika Birleşik Devletleri Federal Hükümetinin İç Gelir Servisi tarafından yetkilendirilmiştir.

Konumlar

  • Bucharest

    6, Transilvaniei Street, 1st Floor, , Bucharest

sorular