Keystone logo
Toin University Of Yokohama

Toin University Of Yokohama

Toin University Of Yokohama

Tanıtım

Toin University Of Yokohama , Hukuk Fakültesi, Biyomedikal Mühendisliği Fakültesi ve her iki fakülte için yüksek lisans okullarını içermektedir. Üniversite olarak konumumuzu ilerletmek için 2008 yılında Kültür ve Spor Fakültesi Politikasını ekledik. Toin Gakuen'de üniversite, ilk ve orta düzeydeki eğitimi tamamlayan eğitimin ikinci ayağını oluşturur. Üniversitenin yerel toplumda derin kökleri vardır ve öğrencilerin büyümesini ve olgunluğunu her şeyin üzerinde tutan benzersiz bir okul geleneğine sahiptir. Birinci sınıf, küresel rekabet gücü olan bir kurum olmak için, 21. yüzyılın sosyal taleplerine odaklanan ideallere bağlı kalıyoruz. Belirli hedeflere büyük ölçüde odaklanarak, aynı anda ölçülebilir yüksek kaliteyi korurken aynı zamanda bireysellikle dolup taşan üst düzey eğitim programları sunabiliyoruz.

Hukuk Fakültesinde eğitim, anayasa hukuku, medeni hukuk ve ceza hukuku gibi hukuki temellerde bir temel ile başlar. Bunun üzerine, öğrencilere bir bütün olarak hukukun toplumsal işlevleri ve ideolojik arka planını ampirik bir kavrayış sağlayan yargı emsallerinin genelleri ve ana hatları hakkında sağlam bir anlayış inşa edilir. Hukuk Fakültesi, öğrencilerin hukuk mesleğinde kurumsal hukuk bürolarında veya avukat olarak veya adli katipler gibi hukukla ilgili mesleklerde çalışmak için gereken beceri ve nitelikleri kazanmalarına yardımcı olan özel bir programa sahiptir. Üst düzey kariyer planları yelpazemizi sürekli olarak genişletiyoruz.

Biyomedikal Mühendisliği Fakültesi, küçük lisans sınıflarını içeren uygulamalı bir öğrenme stili geliştirmiştir. Aynı zamanda, lisansüstü okuldaki genişleme nedeniyle, lisans öğrencilerinin araştırma laboratuvarlarına atanmasıyla, eğitim ve araştırma arasında daha fazla birleşme olmuştur. Bu programlarda, "lisanstan lisansüstü okul sürekliliği" kavramı altında hızlı niteliksel gelişim sağlamaya çalışırlar.

Kültür ve Spor Politikası Fakültesi, gelecekteki spor koçlarını, yerel yönetim politika yapıcılarını ve ilk ve ortaokulları eğitmek amacıyla hizmete ve kişisel deneyime odaklanan yeni bir eğitim programından oluşan spor ve kültür çalışmaları için bir sistem kurmuştur. okul eğitmenleri. Uyumlu ve taze bir görünüm elde etmek için sürekli olarak bilimsel ve teknolojik teorileri müfredatımıza dahil ediyoruz.

Kendimizi pratik eğitime adadık çünkü güçlü entelektüel merakın, sosyal adalet arzusunun ve öğrencilerimizin sahip olduğu olağan ve olağanüstü olanı sorgulama ruhunun, günümüz modern toplumunda eksik olanı sağlamanın anahtarı olduğuna inanıyoruz.

Konumlar

  • Yokohama

    Yokohama, Japonya

    sorular