Keystone logo
Tokai University

Tokai University

Tokai University

Tanıtım

TOkai Üniversitesi, TOkai yılında Dr. Shigeyoshi Matsumae tarafından kurulan özel bir üniversitedir. " TOkai Üniversitesi" nin " TOkai ", Asya'nın doğusundaki denizi, yani Pasifik Okyanusu'nu ifade eder ve zengin bir ruh ve geniş perspektifler geliştirme arzusunu sembolize eder.

TOkai Üniversitesi; Sapporo, Takanawa, Yoyogi, Shonan, Isehara , Shimizu ve Kumamoto'da 75 bölüm, ana dal ve programdan oluşan 19 okul ve kolejden oluşan 7 kampüsten oluşmaktadır . Lisansüstü okulları 17 program sunmaktadır. Toplam öğrenci nüfusu yaklaşık 30.000'dir. TOkai Üniversitesi'nin kuruluş ruhu ve hedefleri, insan toplumuna katkıda bulunmak, aktif, yetenekli insanları beslemek ve dünyamıza ilgi uyandırmak ve insanlığın geleceği için sorumluluk duygusu uyandırmaktır. TOkai Üniversitesi'nin eğitim yönergeleri, insanlığın zenginliğini yaşamak ve geliştirmek için sağlam ve güvenilir bir düşünce tarzı sunarak bu hedefleri temel alır.

TOkai Üniversitesi'ndeki bu tür eğitimin TOkai "Modern Medeniyet Üzerine Ders" dir. TOkai Üniversitesi kurulduğu günden bu yana, bir üniversitenin sadece bilgi ve teknoloji sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda her bireyde insanlık ve yaratıcılığın zenginliğinin yetiştirildiği bir yer olması gerektiği inancıyla bu dersi önceliklendirmiştir. Enerjimizi yönelttiğimiz yeni bir girişim, öğrencilerimizin sınıfta edindikleri bilgileri toplumun iyileştirilmesine uygulama becerilerini geliştirmek için öğrenciler tarafından başlatılan projeleri teşvik etmektir.

Desteklediğimiz projeler, dünyanın en hızlı güneş otomobili " TOkai Challenger" TOkai yaratılmasından, Büyük Doğu Japonya Depremi sonrasında kurtarma çabalarına yardımcı olan gönüllü faaliyetlere kadar TOkai .

TOkai Üniversitesi, yaklaşık olarak 120'den fazla üniversite / kuruluşla akademik değişim anlaşmaları sürdürmektedir. 40 ülke. Öğrenciler, araştırmacılar, ortak araştırma projeleri ve akademik kaynakların değişimini içeren akademik cephede yer alanlardan kültürel ve atletik değişimlere kadar çok çeşitli uluslararası değişim faaliyetleri aktif olarak takip edilmektedir. Kampüste yaklaşık 1130 uluslararası öğrenci var. TOkai Üniversitesi'nin yurtdışında altı ofisi vardır (Danimarka, Avusturya, Amerika Birleşik Devletleri, Kore, Tayland ve Rusya.)

Konumlar

 • Shibuya City

  Shibuya City, Japonya

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular