Keystone logo
Trinity College

Trinity College

Trinity College

Tanıtım

Biz önde gelen bir New England liberal sanatlar kolejiyiz, ancak bizi kentsel bir ortamda bulacaksınız. Neredeyse 200 yaşındayım, ancak hem alakalı hem de zamansız bir eğitim veriyoruz. Biz Piskoposluk geleneğinde kurulduk, ancak köklerimiz dini ve akademik özgürlük ilkelerine dayanıyor.

Trinity College sınırları aşmaya inanıyoruz. Standart tanımlara meydan okumak. Kendimize sadık kalmak ve kendi yolumuza gitmek. Senin de aynısını yapmanı istiyoruz. Liberal sanatların gerçek dünya ile buluştuğu yer burasıdır. Sanatta mühendis ve yan dal olmak istiyorsanız, bunu buradan yapabilirsiniz. Siyasette bir kariyer peşinde koşabilir ve ayrıca biyoloji sevgisini geliştirebilirsiniz. Misyonumuz, seçtiğiniz yolu izlemenize yardımcı olmak ve yol boyunca gerçek dünya deneyimi kazanmanızı sağlamaktır.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Hartford

    Summit Street,300, 06106, Hartford

    sorular