Keystone logo
Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Tanıtım

66141_students2.jpg

Hakkında

Tufts Üniversitesi'nin Fen Bilimleri Enstitüsü'ndeki yüksek lisans programları, bir sosyal bilimler kolejinin atmosferini bir araştırma kurumunun son teknoloji teknolojik kaynaklarıyla birleştirir. Birinci sınıf araştırmacılar, kişisel mentorluk, işbirlikçi laboratuvar tesisleri ve endüstri ortaklıkları, Tufts öğrencilerine seçtikleri uzmanlık alanlarında mükemmelleşme ve kariyerlerini tutku ve bağlılıkla sürdürme becerileri ile donatıyor.

Fen Bilimleri Enstitüsü, titiz bir entelektüel kültüre sahip canlı bir araştırma kurumu olan Tufts Üniversitesi'nin tüm kaynaklarını taşır. Sanat Tarihinden Fiziğe kadar 22'den fazla doktora programı ve 30 yüksek lisans derecesi programı ve ülkedeki en parlak lisans öğrencilerinden bazılarına eğitim verme ve akıl hocalığı yapma fırsatları sunuyoruz. Öğretim üyelerimiz başarınıza bağlıdır ve eksiksiz bir profesyonel hazırlık sunar. Lisansüstü öğrencilerimiz kurs çalışmaları, mentorluk, yayıncılık, saha çalışması ve bağımsız araştırmalar yoluyla öğrendiklerini uygulayacak şekilde kariyerlerine adım atıyorlar.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Medford

    2 The Green, Bendetson Hall, 02155, Medford

sorular