Keystone logo
Tufts University - School of Engineering Biyofotonik Yüksek Lisans
Tufts University - School of Engineering

Biyofotonik Yüksek Lisans

12 Months

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

01 Aug 2024

Sep 2024

USD 1.765 / per credit

Kampüste

Tanıtım

Tufts Mühendislik Okulu Biyofotonik Yüksek Lisansı, teşhis ve tedavi amaçlı optik araçların, gelişmiş mikroskopların ve daha fazlasının tasarımını, mühendisliğini ve kullanımını kapsayan geniş bir müfredat sağlar.

Program, Biyomedikal Mühendisliği Bölümü tarafından, Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü ve Veri Yoğun Çalışmalar Merkezi'nin ek desteğiyle yürütülmektedir.

Programın Önemli Noktaları

Biyofotonik Yüksek Lisans programındaki öğrenciler, onları lisansüstü eğitimden geleceklerine yönlendirecek yakın fakülte etkileşimleriyle öne çıkan bir akademik kariyer deneyimi yaşarlar. Bir tez yolu veya uygulamalı bir proje veya staj içeren kurs tabanlı bir yol arasında seçim yapın. Kurslar, optik spektroskopi ve görüntüleme yöntemleri, fotonik cihazlar ve sensörlerin yanı sıra makine öğrenimine dayalı yöntemler de dahil olmak üzere ilgili analiz yaklaşımları hakkında arka plan sağlar.

Tufts Mühendislik Okulu'nda yüksek lisans dereceleri, en az 30 kredi ve 100 seviye veya üzerinde S (tatmin edici) veya en az B- notu ile en az 10 dersin tamamlanmasını gerektirir.

kabul

Burslar ve fon sağlama

Müfredat

Program Sonucu

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular